Танці, акробатика і тіні: у Луцьку виступив театр Teulis. ФОТО

01 Лютого 2019

Лучанам показали шоу, яке поєднало у собі акробатиичні номери, танці та театр тіней.

Нове шоу «Твоя тінь» всесвітньо відомого театру тіней Teulis презентували 31 січня у Драмтеатрі, повідомило ІА «Волинські новини».

У залі зібралось чимало шанувальників мистецтва, і це не дивно, адже Teulis за роки свого існування вже ставав фіналістом талант-шоу у різних странах, успішно гастролював не лише Європою, а й навіть Японією та ОАЕ.

Глядачі могли побачити неймовірну фантазію постановників та артистів, які зі свої тіл створювали різноманітні фігури, обігравши це певним сюжетом. Нова вистава складалась з фрагменти вже відомих перфомансів «Повелителі тіней» та «Вічна історія», і номерів, які раніше ніхто не бачив.

Teulis вражав лучан оптичними ілюзіями, відеопроекціями, акробатикою і танцями на фоні вдалого звукового супроводу. Варто зазначити, одному із глядачів пощастило взяти участь у танцювально-театралізованому фрагменті виступу. Юнака вибрав один із акторів серед глядачів. Самі фрагменти шоу були як комічні, так і драматичні.

Насамкінець артисти театру вийшли на сцену, аби подякувати луцькій публіці, яка ще довго не відпускала їх, скандуючи стоячи. А окремі артисти навіть отримали смаколики від діток, яким виступ акторів надзвичайно сподобався.0

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter