Тамбурин, губні гармоніки та мегахіти: у Луцьку відбувся ламповий вечір із мультимузикантом Maксом Taврічевським

05 Грудня 2020

У п'ятницю, 4 грудня о 19:30 у джазовому клубі «Цитра» відбувся теплий ламповий вечір із мультимузикантом Max Tavrichesky! Концерт відбувся в рамках серії музичних джазових подій #JazzBezLutsk за підтримки Українського Культурного Фонду.

Концерт був наповнений шаленою енергією, глибоким почуттям та повагою до матеріалу. Гостям вдалося почути пісні таких гігантів Дельта блюзу як Robert Johnson, Charley Patton, Blind Willie Johnson, тітанів чикагського блюзу Muddy Waters, Sonny Boy Williamson II, Little Walter, Howlin’ Wolf, легенд рітм-н-блюзу Freddie King, Otis Rush, John Lee Hooker, B.B.King, блюзові версії пісень The Doors, ,Bob Dylan, The Beatles, The Rolling Stones, Chris Rea, Dire Straits , а також авторські пісні англійською.

Варто зазначити, що грає Макс одночасно на гітарі, тамбурині, губних гармоніках та співає. Окрім більш ніж 200 концертів на рік по усіх куточках України, Макс брав участь у таких відомих сучасних українських фестивалях як Alfa Jazz та Art Jazz Cooperation.

Проект реалізується Волинським обласним благодійним фондом «Співдружність-Волинь» за підтримки Українського Культурного Фонду. Як проходив атмосферний вечір, дивіться у фотозвіті:


3

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter