Популярні зірки виступили перед волинськими прикордонниками

04 Листопада 2020

У рамках всеукраїнського туру «6992 км Державного Кордону» до Луцького прикордонного загону з концертною програмою днями завітали популярні артисти.

Злата Огнєвіч, Олександр Положинський, Іван Марунич, команди «Кременчук» та «Замок Любарта» з «Ліги Сміху» подарували незабутні емоції не лише прикордонникам та їхнім сім’ям, а й ліцеїстам волинського ліцею, які також були присутні на концерті. Про це повідомляє «Про Захід».

Артисти побували і в прикордонних підрозділах загону, де своїми піснями та гумористичними номерами створили святкову атмосферу для охоронців кордону країни.


«Я знаю, що в мене є держава, кордони якої охороняють мужні, справжні та віддані військовослужбовці. Дякуємо вам за те, що ви на варті державного кордону України. На знак вдячності за вашу службу ми приїхали до вас, аби додати трохи радості у нелегкі військові будні», – зазначив відомий волонтер Юрій Тира.

Зі свого боку прикордонники подарували артистам гучні оплески, прекрасні емоції і самобутні спогади від спілкування та екскурсії по підрозділах. Начальник прикордонного загону полковник Олег Вовк подякував Юрію за організований тур і підтримку бойового духу, а зіркам – за чудовий концерт.0

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter