Новий рік у «Промені» врятували щенята. ФОТО

31 Грудня 2018

Фото: Юлія КОЦЮБА

28 грудня у «Промені» відбулася передноворічна вистава для дітей «Щенята рятують Новий рік».

Всі ми, навіть дорослі, чекаємо на Новий рік – час, коли казковий настрій входить в наш будинок і дарує незабутні пригоди! Що вже говорити про найменших? Адже вони по-справжньому вірять у передноворічні чудеса і новорічну казку!

І подарувати таку казку своїй дитині, як виявилось, – простіше простого, якщо її головними героями будуть улюблені персонажі – Щенячий патруль!

Зовсім не секрет, що відважні щенята-рятувальники зі щенячого патруля завжди і будь-кому готові прийти на допомогу – серед врятованих ними кого тільки не було! Але, як і інші малюки, щенята дуже чекають Нового року і готуються його святкувати: прикрашають свої будинки в Бухті Пригод. Напевно, за декілька днів до свята нікого не доведеться рятувати – можна відмінно повеселитися і не думати про роботу.

Але не все так просто – на допомогу кличе не хто-небудь, а сам Новий рік! Що з ним сталося? Чому він не може вчасно прийти? І як веселі щенята рятуватимуть свято?

Про все це дітлахи дізналися, відвідавши виставу «Щенячий патруль рятує Новий рік» – яскраву, галасливу, барвисту і дуже веселу – саме те, що потрібно малюкам!0

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter