На відкритті ресторану в Луцьку виступив Арсен Мірзоян. ФОТОРЕПОРТАЖ

01 Листопада 2020

Фото: Ірина КАБАНОВА

Він особливо стриманий, у лаконічній чорній футболці із яскравим блискучим зображенням Вінні-Пуха – героя однієї із найпопулярніших своїх пісень. Він тримає в руках гітару і якомога довше ховається за командою музикантів, а потім з’являється, змусивши публіку показати одразу всі свої бурхливі емоції.

Він – Арсен Мірзоян, який уже став добрим знайомим лучан, але все одно підкорює нові та нові серця тих, хто вперше або ж вкотре приходить його послухати.


В останній день жовтня співак виступив у луцькій ресторації «Каша», яка нарешті в колі своїх найближчих гостей відсвяткувала офіційне відкриття.

Вечір Арсен розпочав із інструментального розігріву, а тоді одразу ж продовжив піснями «Ідіоти» та «По той бік». Деякі відомі композиції в акустичній версії звучали абсолютно по-новому. Так, наприклад, у фіналі пісні «Паперовий сніг» з’являються нотки хіта 90-х «Coco Jamboo».

Відтак прозвучали не лише улюблені треки публіки, але й ще дуже свіженькі «Стій» та «Офелія». Атмосферу вечора створювали прихильники Арсена Мірзояна. Вони активно відривалися під «Королеву», «Вінні-Пух» та попурі з інших пісень співака, запрошували коханих на повільні танці під «Не Магеллан», «Листя жовтня» та «Інспектор час». А ще підспівували, зізнавалися у почуттях, свистіли, аплодували, дарували артисту шоколад, тиснули руку, кликали «на біс» та багато фотографувалися.

Емоції вечора ловив для вас і «Таблоїд Волині».
***
Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Таблоїд Волині» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа). Щодо використання матеріалу пишіть на редакційну електронну адресу [email protected].

0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter