Крафт, вінтаж і «поганий Санта»: яким був перший день фестивалю «Вітраж Вікенд». ФОТО

26 Грудня 2021

Фото: Даша МИХАЛЮК

Нестандартні формати, святкова атмосфера та безліч цікавих людей, які об’єдналися, щоб відправитися у незабутню дводенну пригоду, – 25 грудня у Луцьку відбувся перший день фестивалю «Вітраж Вікенд».

«Я часто відвідую такі тусовки за кордоном, тому хотілося зробити щось подібне й у Луцьку, – ділиться співорганізаторка фесту, засновниця Фонду боротьби з раком Марія Адамчук-Коротицька. – Судячи з відгуків, лучанам заходить такий формат. Будемо раді, якщо місто надалі розвиватиметься у цьому напрямку», – каже організаторка та додає, що івент має соціально важливу місію: гроші, зібрані з «Вітраж Вікенд», віддадуть вищезгаданому фонду.

Фестиваль, який по-новому презентує Луцьк, дивує не лише концепцією, а й локацією. Всупереч стереотипам, подію влаштували у промзоні на Ковельській, 40.

«Ми – просто команда людей, які роблять круті проєкти у Луцьку. Поки хтось говорить про заходи на особливих локаціях, ми просто беремо і робимо фест у промзоні. «Вітраж Вікенд» – це про розвиток міста на всіх його рівнях. Це нетворкінгова тусовка, яка створює додаткові сенси, проєкти та бізнеси в майбутньому», – пояснює співорганізаторка фестивалю, засновниця Pro Women UA Юлія Євпак.

2000 квадратних метрів фестивального простору поділені на різноманітні зони, у кожній з яких панує особлива атмосфера. Тут можна послухати цікавих спікерів, подивитися кіно, потанцювати з місцевими хіп-хоперами, стати за діджейський пульт і навіть сфотографуватися з «поганим Сантою».

Головною фішкою «Вітраж Вікенду» стала зона крафту, де понад 30 місцевих виробників представили свою унікальну продукцію. На фестивалі можна придбати безліч цікавих товарів – від прикрас, іграшок і посуду до одягу та взуття. Бренди, які стали учасниками фестивалю, сповідують свідоме споживання та не наслідують масмаркет.

Яким був перший день «Вітраж Вікенду» – дивіться на фото «Таблоїда Волині».***
Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Таблоїд Волині» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа). Щодо використання матеріалу пишіть на редакційну електронну адресу [email protected].

0

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter