Концерт-подяка до Дня захисників та захисниць України від артистів Волинського драмтеатру

14 Жовтня 2022

Артисти Волинського академічного обласного українського музично-драматичного театру імені Тараса Шевченка записали концерт-подяку для захисників та захисниць України.

Відео опублікували на своєму ютуб-каналі.

«14 жовтня – особлива дата на календарі українців: День захисників та захисниць України, Покрови Пресвятої Богородиці та День Українського козацтва. Символічно, що усі три значення свята об'єднує поняття заступництва, сили та благородства. У час війни вони викликають у душах людей особливий трепет, адже за кожен новий ранок ми дякуємо Богу та ЗСУ.

Саме тому Волинський обласний український музично-драматичний театр ім. Т. Шевченка призначив зустріч із глядачем на 14 та 16 жовтня - проте через загострення російсько-української війни концерт-подяку, присвячений захисникам та захисницям, довелося відкласти.

Так, дійство перенесено на 20 жовтня, а поки що ми приготували для вас невелике, але щире музично-поетичне вітання - нехай ваше свято буде наповнене вдячністю, повагою та любов'ю до наших воїнів і благословенням святої Матері-Богородиці!» – йдеться у дописі.

1
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter