Успішно!

Японсько-волинське Сладжівство у Луцьку. ФОТО

У Луцьку відбувся благодійний концерт за участі японської групи «Heavenphetamine»

Фото: Дмитро БАЙДА

У Луцьку відбувся благодійний концерт за участі японської групи «Heavenphetamine». Подія сталася у неділю, 4 вересня, в «Культурному укритті» – просторі театру «Гармидер». 

Близько сотні людей зібрались послухати музику на недільному концерті та тим самим допомогти зібрати кошти для наближення нашої перемоги. 

Відкрив захід своїми низькими частотами волинський сладж-гурт «Slowerpain».Наступними в лайнапі був гурт «Solar Blooms», відомий раніше під назвою «Jackson Crack». Волиняни під час виступу також презентували свою першу україномовну пісню «Прокляття».
1

Відкриттям вечора стала японська група «Heavenphetamine». Дует Хірокі та Сари організував цілий європейський тур в підтримку України та нарешті дістався Луцька. Учасники гурту були в захваті від місцевої аудиторії, а остання отримала неповторний та захоплюючий досвід прослуховування психоделічного панку. 

Між виступами організатори також розіграли кілька футболок волинського художника Валентина Колонтая із надписом «Волинь моя, краса моя». Загалом спільними зусиллями вдалось зібрати та передати волонтерському штабу «Ангар» 30 741 грн. 


 

Додати новий коментар