Як у Луцьку змагалися маленькі містери та міс. ФОТО

28 Травня 2019

На сцені Волинського обласного академічного театру ляльок 26 травня відбувся конкурс «Міні Міс та Містер Волинь та Луцьк 2019». За титули міс та містерів змагалися 10 учаників віком від 5 до 11 років.

У конкурсі взяло участь 9 дівчаток, а також найменший учасник дійства – 5-річний Владислав. Окрім конкурсної програми, свої таланти також продемонстрували підопічні дитячої модельної школи «Baby Fashion», студія сучасного танцю «Show Box», а також випускниці та учениці агентства-організатора дійства «Grace Model House».


Ведучою дійства стала Анюта Климовець – переможниця Міжнародних та Всеукраїнських конкурсів краси та талантів.

«Такі конкурси надихають на нові досягнення не тільки дітей, але й нас, дорослих. Ця малеча мотивує нас своїми виступами, талантами та мріями. Аби вони прагнули ставати ще кращими і були гордістю нашої країни, ми готові усіма силами їх підтримувати та показувати усім, які дивовижні сучасні діти!», – каже організаторка конкурса, власниця школи моделей «GMH» Анна Тріль.


«Ми дійсно старалися, аби діткам було цікаво, а головне – комфортно показати себе зі сцени. Як психолог, я розумію, що у юному віці їм найскладніше проявляти свої емоції оточуючим, вони ще соромляться, трішки бояться, а такі конкурси вчать їх бути сміливішими та відкритішими», – розповідає директорка «GMH» Олена Соломонюк.За результатами конкурсу, титули розподілилися наступним чином:

Віце Міні Міс Волинь – Петровська Крістіна та Мусійчук Аріна
Віце Міні Міс Луцьк – Гузь Вероніка
Міні Міс Волинь (у категорії 5-7 років) – Єрмолаєва Надія
Міні Міс Волинь (у категорії 8-10 років) – Яворська Віталіна
Міні Міс Луцьк (у категорії 5-7 років) – Забіяка Злата
Міні Міс Луцьк (у категорії 8-10 років) – Крамаревич Єлизавета
Міні Міс Луцьк (у категорії 11 років) – Скібіцька Ангеліна
Міні Містер Волині – Нікітенко Владислав


2
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter