Грузинський ансамбль «Горі» зібрав у Луцьку аншлаг. ФОТО

04 Грудня 2018

Текст і фото: Оксана ФЕДОРУК

У Луцьку виступив запальний грузинський ансамбль пісні і танцю «Горі».

Концерт відбувся 3 грудня у драмтеатрі.

Це вже не перший виступ грузинів в обласному центрі Волині, адже з 2008 року Луцьк і Горі – міста-побратими.

Про це розповів зі сцени депутат міськради муніципалітету міста Горі Заза Мезврішвілі. Він зазначив, що покійний міський голова Микола Романюк був його особистим другом, тому до Луцька у нього дуже тепле ставлення.

«Завжди із великою радістю ми їдемо сюди. У кожному місті наша програма відрізняється, а для Луцька вона завжди особлива», – сказав він і додав, що напередодні декілька танцівників отримали травми, але це не позначиться на танцях, які представить ансамбль.

Також він подякував українцям за підтримку.

«У 2008 у нас була війна, і хоча пройшло вже 10 років, ми пам’ятаємо, як український народ стояв разом із нами і казав: «Ми всі сьогодні грузини». Тому ми в знак вдячності хочемо показати бойовий дух в наших танцях і піснях. І так само, як українських народ, грузинський ніколи не здається. І наша перемога настане обов’язково, а ворог, який хоче нас розгромити, буде розгромлений сам», – підкреслив Заза.

Історія колективу «Горі» розпочинається ще у 20-х роках минулого століття. Діяльність колективу дозволила зберегти пісенні та танцювальні традиції, характерні для Картлінського регіону Грузії.

Тож на сцені заповненого вщент драмтеатру грузинський ансамбль представив лучанам запальні танці та пісні.

Колектив супроводжував хореограф Гіа Чулухадзе, який на завершення теж не стримався і затанцювава на сцені.Перед концертом у холі театру усіх охочих пригощали грузинським вином та коньяком, а після – лучани влаштували фотосесію із танцюристами і співаками.
***

Передрук без згоди "Таблоїда Волині" заборонений

8
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter