Гаряче та напружено: про півфінал студентської «Ліги сміху Волинь».ФОТО

05 Листопада 2019

Гарячі жарти, яскраві образи, оригінальні сценарії, та більше, ніж півроку підготовки. Нарешті на сцені міського Палацу культури зібралися найкращі студентські гумористичні колективи. Півфінал «Ліги сміху Волині» відбувся у Луцьку.

6 команд змагалися за право виступати у фіналі. Особливістю цього етапу гумористичного конкурсу стала участь тренерів та наставників у номерах команд. Зіркова холостячка Іванка Гончарук готувала одразу дві команди: «Абихто» та «Джем». Одна з команд жартувала про вагу Іванки, а інша – про її вік. Тренер команди «Супермакрет «Галина» Микола Хомич грав душевно хворого чоловіка. Наставник гумористів із «OpеnSpace» Юрій Шевчук одягнув вишиванку. Влад Зінкевич із Волинського телебачення жартував над власною картавістю, очоливши команду «Репертуар». Пара тренерів зі Львова Василь Медецький та Андрій Озарків вивела на сцену групу дотепних школярів-відмінників «Оптом дешевше».

Учасники боролися у трьох конкурсах.

Під час конкурсу «Полотно» гумористи та їх тренери «розминалися», показуючи веселі мініатюри. Другий конкурс мав назву «Музичний батл». Тут дотепники повинні були «обіграти» запропоновані уривки пісень так, щоб викликати якомога більше сміху від залу.

У конкурсі «Пародія» гумористи показували великі номери. Що, якби в Київській Русі було телебачення? Якими були би марвелівські Месники з Волині? Що станеться, якщо група школярів-відмінників випадково отримає лампу з джином? Куди податися безробітним «людям у чорному»? Все це та багато іншого показали на сцені Палацу культури, викликаючи шалений сміх та овації численних глядачів.

За підсумками попереднього голосування до фіналу беззаперечно потрапили команди «OpеnSpace», «Джем» та «Супермаркет «Галина». Для решти команд ведучий Микита Чибар оголосив додатковий конкурс: їм довелося відповідати на запитання глядачів. Зокрема, пролунало питання про те, чому 30-річний ведучий досі неодружений. Зі сцени пролунало: ви краще спитайте, чому переможниця «Холостяка» тут досі незаміжня.

Судді були поблажливими до команд, допустивши у фінал 5 колективів замість запланованих чотирьох. За результатами відповідей на запитання глядачів у фінал пройшли також команди «Абихто» та «Оптом дешевше».

Більше про жарти гумористів читайте на шпальтах «Таблоїду Волині» вже незабаром.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ЛУЧАН ЗАПРОШУЮТЬ НА ПІВФІНАЛ СТУДЕНТСЬКОЇ «ЛІГИ СМІХУ»***
Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Таблоїд Волині» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа). Щодо використання матеріалу пишіть на редакційну електронну адресу [email protected]

0

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter