Активісти планують зірвати концерти MONATIKа

15 Вересня 2018

Співак Мonatik незабаром планує відвідати Західну Україну із концертами, але громадські активісти проти цього.

Про це повідомив громадський активіст і представник Добровольчого руху ОУН Олег Окопський на своїй сторінці у Фейсбуку, передає ІА ZIK.

«Натрапив сьогодні на інформацію, що співачок Монатік активно гастролює по Україні і навіть буде давати концерти в Тернополі (вже є афіші). Нагадую – цей співачок активно гастролює на теренах московії (навіть знімався в їхніх фільмах та рекламах). У Львові він безперечно не буде давати своїх меншовартісних концертиків (наше патріотичне середовище не дозволить).

Але закликаю свідомих тернополян, франківчан та свідомих українців по всій Україні не допускати у своїх містах шабаші такого роду запроданців («врємя і стєкло», MOZGI, LOBODA і інша шушера). Я розумію, що це важко, це набридло робити, це провокує певні збурення і напругу. Але сидіти в мокрих окопах місяцями також не надто приємне явище. Набагато зручніше сидіти вдома і кидати у Фейсбуці патріотичні постики і картинки, кричати «путін – хуйло».

Але якщо ми не в окопах, то маємо захищати наші моральні і ціннісні кордони тут, на місці. Бо коли сьогодні ми закриємо очі на таку поведінку «наших» псевдо-артистів то завтра не матимемо морального права звинувачувати владу у співпраці з ворогом. Мистецтво дійсно може бути поза політикою. Але національно-визвольна війна – це не політика», – йдеться у дописі.

1

Читати ще

Коментарі

Не фанат але

А що робити з великою кількістю людей які катають на заробітки в московію?

Вася

А коли Монатік став заробітчанином?
Нічого не забули? http://volyn.tabloyid.com/persona/monatik-vystupyv-na-festyvali-v-rosiyi

Левко

А чому купка людей має визначати що мені слухати,робити,читати....і т.д. Ви вже Конституцію мо відмінили а я тут нічо незнаю ...

Саша

Ці активісти вже набридли, які лише можуть обісрати, скасувати концерт, говорити, що по їх думці можна іншим чи ні. Хай краще займуть себе чимось іншим- шпаків ні будують і переводять бабусь через дорогу, більше толку

Lolo

Ви якщо в житті добитись нічого не можете, то не треба когось шукати в цьому винних.
Він туди гроші їзде заробляти а не україну продавати.

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter