У Луцьку оголосили «карантинний» конкурс для студентів

18 Листопада 2020

COVID-19 вніс зміни у наше повсякденне життя, наші плани та мрії. Зненацька він захопив і освітню галузь, в тому числі – студентство. Але студенти – люди особливі, і вони ніколи не здаються! І навіть карантин не може стати на заваді реалізації амбітних та подекуди (в хорошому сенсі цього слова) божевільних планів!

Департамент сім'ї, молоді та спорту Луцької міської ради оголосив конкурс до Міжнародного дня студентів «Карантин студентам не завада…». Правилами поділилися на офіційній сторінці у фейсбуці.

«Запрошуємо поділитися з нами Вашими успіхами у карантинні буденні та святкові студентські дні. Публікуйте допис, діліться роздумами, викладайте фото чи відео, пропагуйте життєствердне правило «Карантин – не завада саморозвитку та самовдосконаленню студентства». Доведемо, що ми й далі рухаємось тільки вперед, в нас немає часу на депресію та зневіру.

Публікації можуть стосуватись різноманітних подій та думок: онлайн-навчання, участь у «живих» заходах, текст-роздум, текст-пропозиція з активізації студентської молоді тощо. Публікації мають охоплювати (висвітлювати) карантинний період (березень-листопад 2020 року). Ви можете писати про себе, свій навчальний заклад, свою групу чи факультет.

Правила прості:

- публікація на Вашій сторінці (фото, відео, допис, інше) із обов’язковим зазначенням хештегу #карантин_студентам_не_завада

- публікації можна розміщувати в період з 17 по 26 листопада (для участі у конкурсі), і далі – при бажанні, щоб підтримати флешмоб», – йдеться у дописі.

10 учасників, які наберуть найбільшу кількість уподобань (лайків) під постом, отримають пам’ятні подарунки від департаменту сім’ї, молоді та спорту Луцької міської ради. Департамент залишає також за собою право спеціальної відзнаки за найбільш креативну роботу, яка ламає стереотипи.

Підрахунок голосів здійсюватиметься станом на 16:00 26 листопада. Результати будуть оголошені 27 листопада.


0

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter