Подарунки батькам та відвертий діалог з дітьми – як у «Промені» відсвяткували День тата. Фото

17 Червня 2019

Текст і фото: Анна ПАНЧЕНКО

Дитячий комплекс «Смугастий носоріг» організував особливе свято для батьків та малюків. У неділю, 16 червня, відбулось грандіозне святкування Дня тата у РЦ «Промінь»!

На День татуся проводили творчі майстер-класи, різноманітні розваги та веселощі, зокрема кожен міг прикрасити своє обличчя фейс-артом.


Діти своїми руками робили приємні подарунки-листівки своїм татусям. Кожному батьку присвоїли горде звання «Kruтий тато» та вручили наклейку. Добрий тато, за словами організаторів, це той, хто забезпечує родину матеріально, зберігаючи час для сім’ї, відповідальний за збереження життя дитини з моменту зачаття, залучений до виховання дітей разом із дружиною та передає морально-духовні цінності нащадкам через особистий приклад.

Та родзинкою свята стала «Kruta розмова», котра розпочалась о 15:00. Батьки з дітьми змогли поговорити та почути один одного. Малюки ставили татусям недитячі питання про їхні мрії, цінності та бажання. На розмову запрошували Ігор Анатольєвич та Олександр Юрин – 2 супер-тати, представники ГО «Міжнародний Центр Батьківства».

«Саме в діалозі можна вирішити усі проблеми, стати ще на крок ріднішими та розповісти про свою любов», – запевнили організатори дійства.

Діти та батьки мали змогу висловити подяку один одному та ще раз довести, що любов тата та дитини – найсильніша.

4

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter