Луцька ялинка змагається за звання найкращої в Україні. ФОТО

26 Грудня 2019

Українці обирають найкращу ялинку країни. Конкурс новорічних красунь оголосила національна інформаційна агенція «Укрінформ». На своїй фейсбук-сторінці вони оприлюднили фото головних ялинок країни, розміщених у обласних центрах. На сайті інформагентства користувачі можуть проголосувати за ту, яка сподобалася найбільше.

«Хто на світі за всіх миліша, зеленіша і пишніша? Укрінформ взяв на себе почесну місію: дізнатися, яка ялинка в Україні заслуговує на звання найгарнішої. І допоможете нам у цьому ви, наші читачі. Третій рік поспіль ми оголошуємо конкурс краси серед зелених красунь і оцінюємо зріст, пишні форми, оздоблення. У нас немає дефіле в купальниках, зате є вихід у вечірніх вбраннях, тобто в повній ілюмінації.

Ось наші претендентки, усі вони представниці областей України. Честь Донецької та Луганської областей відстоюють міста, які тимчасово є адміністративними центрами.

УВАГА! Голосування проводиться на сайті Укрінформу.

І ще одне важливе оголошення: якщо ялинка у вашому місті вразила вас своєю красою, але не вписується в наші умови «за пропискою», не сумуйте. У неї також є шанс заявити про себе, але вже поза конкурсом. Ми не хочемо оминути жодну красуню, тож якщо ви вважаєте, що ваша ялинка гідна всеукраїнської уваги, надсилайте її фото на нашу пошту [email protected]. Ми оберемо кращу, на наш скромний смак, і вшануємо її званням «Найкраща ялинка країни за версією редакції». Обіцяємо не підсужувати!» – написали у фейсбуці.

Попри те, що офіційне голосування відбувається на сайті агентства, користувачі активно коментують кожну світлину. Прихильників луцької красуні у коментарях зібралося чимало.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ЯК У ЛУЦЬКУ ЗАСВІТИЛИ ЯЛИНКУ БІЛЯ РАЦСУ. ФОТО


3
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter