«Що таке, коли ти дівчинка, я вже й забула», – Ольга Цибульська

31 Жовтня 2018

Текст: Софія Гудич

Ольга Цибульська побувала в Луцьку та розповіла про сексуальні фантазії, першу весільну сукню та вірність чоловікові. Історіями з життя відома українська співачка ділилася з радіоведучим Андрієм Зубенком в ефірі радіо «СіД.FM».

– Олю, «Сукня біла» та слова «моє тіло для твого тіла» – ода вірності?

– Я переконана, що сім’я – це дуже важлива штука і дуже важливо знайти того одного чоловіка, якому ти повністю належиш і якому ти вірна, бо це допомагає в багатьох речах і в придбанні шуби на зимовий сезон також.

– Зберігати вірність і при цьому працювати в шоу-бізнесі – це, здається, на грані фантастики в сучасному світі.

– Ні, все просто: вирішуєш в один день, що ти так хочеш. І хоч різні статті на сайтах пишуть, що ми всі полігамні, але якщо ти вирішив для себе, що ти хочеш сім’ю, то ти любиш одну людину і з часом відкриваєш в ній нові грані. От лежить ваш чоловік зранку, хропе, а ви переверніть його на інший бік та гляньте, який він красивий.

– У кліпі на пісню «Сукня біла» з’явився твій чоловік. Він не опирався?

– Я почну з далека. Я веду весілля, виступаю на весіллях і в Луцьк приїхала на весілля. В своєму житті я провела вже 611 весільних днів. А от в нас з чоловіком весілля не було, сукні білої теж. Коли знімали кліп, то я сказала режисеру, що неправильно буде, коли я в кліпі вийду вперше в білій сукні до якогось іншого чоловіка, а мій Мусік мене побачить. Я вирішила поговорити з ним. Довго чоловік впирався, загинав мені гонорари, але компроміс ми знайшли. І коли я вийшла в білому, то побачила, що він був зворушений. Так в нас відбулося весілля на майданчику.

– «Дивовижне життя». Ти озвучувала мультик, який ще й досі є в прокаті, розкажи про цю роль.

– Сталася казкова історія в моєму житті. До нас зателефонували Warner Brothers. Вони шукали, хто б озвучив Мітчі. Цю шалену ведмедицю, яка вірить в дива і в якої величезне шило в дупі, яка ламає стереотипи. Їх піар-менеджер сказав, що у мене найбільше шило і запросили озвучувати Мітчі. Пісня вже була, її треба було озвучувати українською мовою. Найстрашніше, що, за контрактом, ти вперше чуєш пісню в студії і одразу її співаєш. Але британському офісу так сподобалося, як в Україні це зробили, що нам дали дозвіл зняти на цю пісню кліп. Я це робила, бо я сама мама маленького Нестора, мені хотілося б, щоб діти вірили, що життя – це казка.

– Твоя нова композиція «Дівчинка», перейдемо до презентації кліпу на неї. Про що вона?

– Я хочу, щоб ви розділили мою радість. В нас є син Нестор, а тепер ще й «Дівчинка». Кожна моя пісня – це історія, вони всі торкають мене. В мене була зустріч з діловим пртнером. Він пішов, а я допивала каву. Дивлюся, сидить за іншим столиком мужчина і «лайкає» мене одним оком. Потім він підійшов та запропонував повечеряти. Номер телефону я йому не дала, меню погортала та й все. А вже коли сіла в машину, то подумала, як же це приємно, коли роблять компліменти, спина одразу вирівнюється і в люстерко хочеться дивитися. І я емоційно не знаю, як на це реагувати. Я знаю, що таке, коли ти мама, дружина, співачка, ділова леді. А що таке, коли ти дівчинка, я вже й забула, але ж це розпалює вогник в дівчатках. Треба іноді забивати на всі справи та робити нестандартні речі. Вони допомагають нам розкрити оцю жіночу енергію.

– В кліпі така нова роль спокусниці, як на це реагує чоловік?

– Як дружина я не даю приводів для ревнощів, у сценах в ліжку теж зніматися не буду і в кадрі ніхто мене лапати не буде, там де торкається лише чоловік. Але я артистка і це моя робота, я маю давати емоцію. В кліпі я бавилася собі. Я там покоївка, але це ж, здається, еротична фантазія всіх чоловіків. Коли ти давно в шлюбі, то хочеться неслухняну вчительку, покоївку чи щось таке.

– В драмтеатрі в Луцьку буде конкурс краси « Міс принцеса України», ти в журі, готуєшся?

Так, мене покликали і я вже активно готуюся, худну, хвилююся, бо це мегавідповідально. А ще я готую сюрприз для глядачів.

– Ти не вперше в журі. Були випадки, коли підходили і питали «як ти могла так засудити мою дитину»?

Може, щастило, але мене це минало. Я знаю, як це, коли дитина на сцені, але я намагаюся це все відкинути і оцінювати дуже тверезо.
***
Передрук без згоди «Таблоїда Волині» заборонено.

1
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter