Моделі XL розповіли у Луцьку, як ледь не зірвали проект. ФОТО

03 Грудня 2018

Під час святкування Дня народження відомого бренду в ТРЦ ПортСіty журналісти «Таблоїда Волині» поспілкувалися з фіналістками проекту «Модель XL». Дівчата презентували одяг для пишних та розкішних і з задоволенням розповіли про компліменти, які вони чують, фемінізм та навіть зізналися, що кожна з них після проекту на телебаченні важко поверталася до звичного життя.

Після проекту в кожної учасниці є два шляхи: повернутися до звичайного життя, пережити депресію і ходити на звичну роботу або жсамотужки починати шукати роботу в модельній сфері, працювати з брендами, яких в Україні зовсім небагато і вчитися постійно шукати та залежати лише від себе. А також моделі розповіли, які компліменти вони чують. Виявилося, по-справжньоиу сприймати приємні слова та любити себе їх навчила програма «Модель XL».

А ще дівчата пригадали, як від шаленого ритму зйомок проекту, важких завдань та постійних переживань почали худнути. Тоді режисери добряче занервували, аби моделі XL не втратили своїх ідеальних для такого моделінгу параметрів.

Які компліменти чують моделі

Наталка Петрик: Я найчастіше чую, що я смачно готую (сміється. Наталка – учасниця одного з сезонів проекту «Мастер Шеф» - ред).

Анна Логвінова: Ой, це так складно! Раніше я не сприймала компліменти за реальність, а після проекту, коли відчувала енергетику глядачів, коли вони писали «Ти крута!», «Ти неймовірна», «Ти нереальна!», я зрозуміла, що я справді цього варта! З кожним випуском проекту комплекси відходили. Компліменти можна сприймати лише, коли любиш себе.

Анна Смірнова: Дуже часто чую, що в мене красиве обличчя, миловидне і воно мені допоможе. В мене нестача зросту, 168 сантиметрів. Але обличчя мене «витягує».


Усі як одна дівчата стверджували, що серед плюс сайз моделей немає конкуренції, але попит росте шалено і українські дизайнери лише починають шити яскравий та креативний одяг для пишнотілих жінок та дівчат.

Про фемінізм

Наталка Петрик: Я себе не вважаю феміністкою, адже я ніколи в житті не стикалася з тим, що в кар’єрі мені не вдавалося щось, бо я жінка. Зовсім навпаки, маючи певну жіночу хитрість, можна багато корисного отримати. А ще я часто подорожую за кордон, де феміністичний рух дуже розвинений, та сама навіть Іспанія. Мені подобається, що я можу бути там дівчинкою-дівчинкою і чоловікам це подобається. Тому на всіх стажуваннях в мене все складається якнайуспішніше.

Анна Логвінова: Я не вважаю себе фемінсткою, хоча й не вникаю в цю тему. Зараз я розвиваюся в іншому напрямку.

Анна Смірнова: Не можу сказати, що я феміністка. Я десь посередині, на тонкій грані. Я вважаю, що те, що відбувається з фемінізмом за кордоном, це жорстко. Це вже занадто. Коли жінки тягають важкі речі, коли вони зляться і обзивають чоловіків, які хочуть їм допомогти, тож чоловіки стають більш жіночними. Можна бути на рівні з чоловіками, займати виксокі позиції і залишатися дівчатками

Про новорічний образ

Анна Смірнова: Точно оберу сукню в одного відомого українського дизайнера. Вона червоного кольору на запах. І також доповню образ таким піджаком, як у Наталки зараз.

Наталка Петрик: Піджак в цьому магазині лише один, тому в ньому буду я.

Анна Логвінова: Куплю собі дуже яскраву сукню, була вже на презентації колекції такого одягу. Зараз в тренді вже люоекс, щось схоже на дощик. Тож яскравий колір та такі елементи точно будуть.

***
Передрук без згоди «Таблоїда Волині» заборонено.

0

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter