Луцьк привітний: хто працює в «Офіс Центрі».ФОТО

22 Березня 2019

Текст і фото: Софія ГУДИЧ

Кожного дня у кафе, транспорті, адміністративних установах, банках, лікарнях, супермаркетах, фітнес-клубах та інших закладах нас обслуговують сотні людей, про яких ми нічого не знаємо. Як їх звуть? Чим вони цікавляться? Як довго працюють у своїй сфері? «Луцьк привітний» дасть відповіді на ці запитання.

«Таблоїд Волині» завітав у місце, де живуть канцтовари, цілий супермаркет товарів для школи, офісу, творчості. «Офіс Центр» працює за адресою вулиця Кривий вал, 31. Тут світло, просторо і завжди є на що подивитися. На полицях акуратно складені товари для творчості, тисячі зошитів, ручок, маркерів і в цьому всьому продавець-консультант допоможе зорієнтуватися за лічені хвилини. Герої цієї публікації власними руками щодня складають товар, рахують, пакують, а також завжди радісно зустрічають покупців. Більшість працівників з «Офіс Центром» з самого відкриття і запевняють, що люблять цю роботу. Тож давайте знайомитися!

Кобилинський Олег, 34 роки

В «Офіс Центрі»: близько 1 року.

Посада: керуючий магазином

Улюблений процес і відділ: з дитинства любить продавати, в 2005-му році його школа зайняла друге місце в конкурсі «Молодий підприємець». Вже тоді вчився правильно продавати, писати бізнес-план. Любить спілкування з людьми, пізнання нового. Каже, що це дарує натхнення йти на роботу. Щоразу його дивує відділ товарів для творчості і щиро дивується з того, що митці можуть створити, використовуючи просту пастель чи олівець.

Гордон Вікторія, 29 років

В «Офіс Центрі»: 1 рік

Посада: продавчиня

Улюблений процес і відділ: розкладання товару, виставляння новинок, консультування людей. Вікторія любить все, що робить щодня. Улюблений відділ Вікторії – ручки, адже вона щодня дізнається щось нове про звичайну ручку.

Матвійчук Валентина, 21 рік

В «Офіс Центрі»: з відкриття магазину

Посада: адміністраторка

Улюблений процес і відділ: обслуговування клієнтів, обслуговування магазинів. Підходить з душею, намагається підняти настрій, навіть якщо клієнт приходить похмурим. Найбільше любить картини за номерами (картини-розмальовки) та фарби в художньому відділі.

Поліщук Віта, 29 років

В «Офіс Центрі»: з відкриття магазину

Посада: продавчиня

Улюблений процес і відділ: спілкування з людьми, допомога в тому, щоб знайти бажане. Любить всі відділи, адже канцтовари – це дуже цікаво і важливо в кожній роботі.

Чуприна Людмила, 38 років

В «Офіс Центрі»: з серпня 2018 року

Посада: продавчиня

Улюблений процес і відділ: спілкування з людьми. Жінка працює в художньому відділі й найбільше їй подобаються картини за номерами.

Ярощук Вікторія, 31 рік

В «Офіс Центрі»: з відкриття магазину

Посада: операторка копіцентру

Улюблений процес і відділ: надавати послуги друку і ламінування. Улюблений відділ в магазині – це шкільні товари. Все через те, що у Вікторії двоє синів і жінка цікавиться новинками для школи і полюбляє спостерігати за тим, що обирають інші батьки.

Кузьмич Наталя, 29 років

В «Офіс Центрі»: з відкриття магазину

Посада: продавчиня-консультантка

Улюблений процес і відділ: любить ознайомлюватися з новинками, консультувати клієнтів. Її постійно дивує розмаїття ручок і блокнотів, яких і не перерахувати. Саме ручки і є найулюбленішим відділом Наталі.

Демосюк Лариса, 29 років

В «Офіс Центрі»: трохи більше року

Посада: менеджерка

Улюблений процес і відділ: любить працювати з клієнтам і досягати своїх цілей в роботі, продавати новинки.

Тарапан Віта, 26 років

В «Офіс Центрі»: 1 рік

Посада: молодша менеджерка

Улюблений процес і відділ: любить спілкуватися з колегами, адже колектив дуже приємний, а також полюбляє догоджати клієнтам. Віта любить блокноти, завжди купує новинки, що надходять у продаж. Вдома у неї є 10 порожніх блокнотів, які просто красиво стоять на полиці й чекають свого «зіркового часу».

Cенюк Алла, 36 років

В «Офіс Центрі»: з відкриття магазину

Посада: менеджерка по роботі з клієнтами.

Улюблений процес і відділ: вважає, що найприємніше – задовольнити всі потреби клієнта. Щодо відділу, то найбільше цікавиться книгами. Знайшла тут для себе книгу «Корпорація творців» про студію «Пікчерз» про мультфільми і корпоративну культуру. Почала дивитися мультики та надихнулася.

Бардась Світлана, 43 роки

В «Офіс Центрі»: з відкриття

Посада: менеджерка

Улюблений процес і відділ: спілкування з клієнтами. Найкраще, це щасливі очі клієнта. Світлана вже 13 років працює серед канцелярії, найбільше любить красиві ручки, має їх багато, але постійно комусь позичає.

Детюк Тетяна, 33 роки

В «Офіс Центрі»: з відкриття магазину

Посада: ревізорка-контролерка

Улюблений процес і відділ: спілкування з покупцями в магазині. Жінка любить людей, її посади завжди пов’язані з людьми. Найбільше любить дитячий відділ, адже має двох дітей-дошкільнят, тому купує їм художні товари.

Остапюк Наталя, 40 років

В «Офіс Центрі»: з відкриття магазину

Посада: менеджерка

Улюблений процес і відділ: любить походити по всьому магазину, показати клієнтам весь товар. Колеги жартують, що дошка – улюблений товар Наталі, адже їх вона продала вже чимало.

Овчар Надія, 58 років

В «Офіс Центрі»: з відкриття магазину

Посада: бухгалтерка

Улюблений процес і відділ: любить порядок, тому зводити бухгалтерський відлік їй в задоволення. Надія каже, що вона стабільна людина, адже пише однією ручкою вже 15 років, хоч на столі їх і кілька.

Марчук Аліна, 35 років

В «Офіс Центрі»: з відкриття магазину

Посада: заступниця директора

Улюблений процес і відділ: любить обслуговувати клієнтів, вивчати новинки, а ще полюбляє офісне приладдя і яскраві теки для документів.

***
Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Таблоїд Волині» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа). Щодо використання матеріалу пишіть на редакційну електронну адресу [email protected]

16
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter