Красень СНУ: «Юрист – це зв`язки та гроші». Фото

25 Червня 2019

Текст і фото: Мар'яна САМОЙЛЮК

«Таблоїд Волині» продовжує розповідати про яскравих і амбіційних учасників «Містера СНУ 2019» Цього разу ми поспілкувалися із сміливим юристом Богданом Федчуком. Він закінчив лише перший курс, але вже добре розуміється у політичному та соціальному житті. А ще він займається режисурою та прагне досконало вивчити англійську мову.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: КРАСЕНЬ СНУ: ПОЕТ-ГЕОГРАФ, ЯКИЙ НЕ ДИВИТЬСЯ «ГРУ ПРЕСТОЛІВ»

– Опиши себе трьома словами.

– Молодий, амбіційний і серйозний.

– Що спонукало обрати юриспруденцію?

– Спочатку хотів поступити на цивільну авіацію, однак через стан здоров`я і погане знання математики цього не вдалося зробити. Зупинився на юридичному факультеті, бо знав, що юрист – це зв`язки та гроші. Навіть, якщо я не працюватиму за спеціальністю, знання, які я отримаю в університеті, мені знадобляться.

– Чи є в тебе вчинки, якими ти пишаєшся?

– Якось до нас в університет приїжджав представник Петра Порошенка – Дмитро Чекалкін. Він агітував студентів проти Зеленського. Нічого проти агітації не маю, але це все був відвертий «перебор». Це була пропаганда. Мені набридло це слухати, я встав і висказав все, що думаю про нього. Зокрема, я сказав, що зустріч з ним – це ніби побувати в часи Радянського союзу, де панувала лише пропаганда. Також я запитав його, чому за часи правління Порошенка не відремонтували «хрущовок», які в Австрії ще старіші, але виглядають, як новобудови.

– Якою галуззю правознавства цікавишся найбільше?

– Кримінальне право. Я був декілька раз на судових засіданнях, де розбирали кримінальні справи. Окрім того, на мою думку, це найлегша галузь юриспруденції.

– Які казуси траплялися у твоєму житті?

– Я був за волосок від смерті. Якось, вночі я повертався додому і мене ледь не збила машина. Я переходив дорогу на пішохідному переході, машина, яка була праворуч пропускала мене, а яка була ліворуч … Я її не побачив і почав переходити дорогу. Вона пролетіла за півметра від мене із вимкнутими фарами.

– Які подобаються дівчата?

– Свій ідеал я вже знайшов. Її звати Ольга. Вона добра та розумна, має амбіції і доглядає за собою.

– Який твій найромантичніший вчинок?

– Я купив квіти, вино і запросив дівчину на дах багатоповерхівки.

– Маєш хобі?

– Режисура. Короткометражний фільм, який був на «Містері СНУ 2019» я режисував. Я шукав акторів, продумував все до дрібниць. Також люблю вивчати англійську мову, їздити на велосипеді і проводити свій вільний час з друзями. Останнім часом я багато працюю, зараз влаштувався барменом у себе в Дубно, тому мало уваги приділяю своїм хобі.

– Твої очікування VS реальність від «Містера СНУ 2019»?

– Так як я очікував, в принципі, так воно все і було. Я туди йшов, щоб отримати гарні емоції, познайомитися з новими людьми і разом з хлопцями показати класне шоу. На мою думку, нам це все вдалося зробити. Я бажаю, щоб кожен набрався сміливості і хоча б раз у житті взяв участь в подібному конкурсі. Це незабутні емоції.

Бліц

Прокуратура чи адвокатура?

– Прокуратура.

– Зима чи літо?

– Літо.

– Сало чи морепродукти?

– Морепродукти.

– Кіно чи театр?

– Кіно.

– Море чи гори?

– Гори.

– Фото чи відео?

– Відео.

***
Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Таблоїд Волині» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа). Щодо використання матеріалу пишіть на редакційну електронну адресу [email protected].

3

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter