Гарячі лучанки підкорювали столицю відвертими танцями. ФОТО,ВІДЕО

19 Березня 2019

16 березня у Києві відбувся Femme Fest 2019 – фестиваль, на який з'їхались красуні з усієї України, аби позмагатися у категоріях Strip Dance, High Heels, Twerk, Jazz Funk та Best Ladies Show.

Виступила на фесті і луцька танцівниця, керівниця танцювальної студії Diamond Анна Рекретюк, а також дівчата, яких вона навчає. Про те, як це було, вона розповіла читачам «Таблоїда Волині».

«Це було важко і круто! І підготовка і сам Femme fest: в нас змінювались учасники і їхня кількість, бо хтось не зміг їхати, а хтось травмувався (дехто так з травмами і виступав, і я в тому числі – але до цього не звикати, не знали точно, чого очікувати, адже для нас всіх це було в новинку та тренувались навіть на вихідні і 8 Березня. Не встигали допрацювати, а я доставити частину свого соло, адже окрім цього є велика кількість інших тренувань та груп.

На фестивалі теж важко, бо цілий день, від ранку і до 21 вечора... Приїхали до Києва ще о 8:30, адже на 10:00 мав бути майстер-клас від однієї із суддів Анастасії Вядро, а далі в інший зал, де проходили самі змагання. В мене був 252 номер, в команди 274 – і це по порядку. Загалом більше 300 учасників: початківці та професіонали; соло, дуети, тріо та команди, а ще батли... jazz funk, high heels, strip та twerk! І це було круто – адже це наша стихія!

Дуже високий рівень учасників! Це не те, що було 5 років тому, коли фестиваль відбувався перші рази (порівнювала по відео), це просто «небо і земля»!!!

Я не виграла, але мене з моїм номером «Індиго» у категорії Strip Solo/Skilled точно запам’ятали!

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ЛУЦЬКА ТАНЦІВНИЦЯ ВЛАШТУВАЛА ВІДВЕРТУ ХУЛІГАНСЬКУ ФОТОСЕСІЮ. ФОТО

Вперше була на такому чемпіонаті, та я знала куди їду, і знала, що змагатимусь з дууууже сильними на технічними стріпухами, а їх було аж 15 в моїй категорії – дівчата, ви неймовірні!

Та ще я знаю, що, аби стати сильнішим – потрібно вибирати сильнішого суперника! Зараз я їхала не за перемогою, та згодом і я привезу 1 місце! А поки попрацюю над своїми помилками (я їх знаю, і знаю, де налажала).

Мої починашки теж круто почали: вперше на стріпушному чемпі, половина – вперше на сцені, вперше змагались (до того ж з такими сильними суперницями) і взяли ІІІ місце!

Я спочатку дуже лайтово ставилась, адже змагатись #DSgirls мали в «бегіннерсах», та коли побачила конкуренток - думала вже, що нам нічого не світить (половину з них можна сміливо відправляти у категорію PRO - дівчата, ви вогонь!)

Тож наше призове місце – виборене і випрацюване на тренях – ви його заслужили!».

***
Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Таблоїд Волині» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа). Щодо використання матеріалу пишіть на редакційну електронну адресу [email protected]

3

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter