BLOG на нічку: секрети еротичного масажу

05 Вересня 2019

Еротичний масаж – це один з найдавніших методів релаксації, який не тільки розслабляє, але і надає сильну стимулюючу дію. Також це хороший спосіб налагодити міцний зв’язок між коханими. Сьогодні у рубриці «BLOG на нічку» про секрети цього виду еротичних пестощів дізнавайтеся від масажистки Світлани Керімової.

Матеріал опублікований на сайті СТБ.

Якщо бажаєте побачити і свій блог на сторінках нашого інтернет-видання – надсилайте тексти на електронну пошту: [email protected].

***

Види еротичного масажу

Еротичний тайський боді-масаж. Особливість в тому, що дія йде на все тіло – від кінчиків пальців ніг до тім'я. Масаж виконується всіма частинами тіла. Особлива увага в ньому приділяється ерогенним зонам та геніталіям.

Аква-пінний масаж. Такий масаж роблять у ванній з додаванням піни. Розслаблення досягається шляхом ковзання одного тіла об інше.

Тантричний масаж. Головною особливістю є масаж геніталій. Також стимулюють всі ерогенні зони. Масажні рухи виконуються оголеними тілами із застосуванням олій і пахощів. Масаж проводиться в індійській атмосфері.

Гілка сакури. Він відрізняється ніжними покусуваннями, дотиками язика і губ.

Аква-гелевий масаж. Роблять в душі грудьми і сідницями з використанням гелю для ковзання.

У всіх цих видах масажу ні в якому разі не можна відриватися від тіла партнера – навіть тоді, коли тягнетеся за баночкою з олією.

Важливо знати, що перед тим як ви зважитеся пройти курс процедур будь-якого масажу, в тому числі і еротичного, обов’язково потрібно проконсультуватися з лікарем. Вас повинні обстежити і зробити висновок.

Роблячи еротичний масаж можна використовувати пір’я, кубики льоду і аромаолію. Важливо вибрати те масло, яке подобається. Можна просто придбати масажну олію, але більш цікавого результату можна досягти, якщо змішати нелипку основну олію з ароматними ефірними оліями, за вашим бажанням підібравши улюблений аромат. Так само не забудьте про музику, вона теж надає пікантності масажу. Потрібно стежити за тим, щоб тіло партнера було добре зволожене за допомогою олії – так буде зручніше ковзати по ньому і ніжно торкатися.

Головна відмінність еротичного масажу – це його ритмічність. Кожне тіло має свій внутрішній ритм. Якщо Ви відчуваєте ритм партнера – чудово, будьте в ньому, якщо поки що ні – задавайте ритм самі, і з часом ви інтуїтивно потрапите в саме той, що потрібен. Перш ніж починати щось робити, вам необхідно самим заспокоїтися, розслабитися, налаштуватися і возз’єднатися з ним аж до дихання. Дихайте так само як і він.

Мета еротичного масажу – збудити партнера. Треба відзначити, що справжнім професійним масажисткам під час еротичного масажу категорично забороняється торкатися статевих органів клієнта. Майстерність справжніх професіоналів полягає в тому, щоб чоловік досяг оргазму тільки завдяки ніжному прогладжуванню тіла і впливу на ерогенні зони.

Одним з основних так званих секретів потрібно назвати те, що партнера треба дражнити. Якийсь час робіть масаж дуже інтенсивно, потім ослабляйте, а через час і зовсім торкайтеся шкірі кінчиками пальців. Застосовуйте цю техніку, масажуючи кожну частину тіла.

Еротичний масаж – це хороша діагностика, яка дозволяє побачити, скільки в людині блоків і зняти їх. Якщо п’яточки дістають до підлоги – тоді блоків мало. Якщо блоків (застоїв) багато, отже, партнер дуже напружений. Тож, на ногах можна зробити більше акцент і повторів по 18-36. У нас всі блоки виходять через ступні.

Пам’ятайте – не рекомендується сильно натискати або робити глибокий вплив на тканини, в тому числі нерви, артерії, вени або внутрішні органи. Якщо сильно натиснути, тоді можна пошкодити тканини і порушити їх функціонування. Більшість зон ризику зосереджена поблизу суглобів, у тому числі хребта і колінних суглобів (підколінних областей), або внутрішніх поверхонь ліктьових суглобів.

0

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter