Життя лучанок змінять за місяць

15 Травня 2018

Унікальний проект «Пігмаліон 3D» стартує у Луцьку. Це 30-денна програма трансформації у формі реаліті-шоу. Проект триватиме місяць, з 18 червня по 18 липня.Учасниці – це молоді дівчата віком 23-32 років, котрі прагнуть змін в особистому житті, у роботі, у фінансах та монетизації, у зовнішності, інтелектуальному розвитку. Проект розпочнеться із вечірки-знайомства, котра відбудеться 23 травня о 19.00 у #BAR та відбіркового туру. Кожна охоча може заповнити анкету та спробувати свої сили!

Назву проекту почерпнули із п’єси Бернарда Шоу «Пігмаліон». П'єса розповідає про лондонського професора фонетики, який уклав парі зі своїм приятелем, що за шість місяців навчить квіткарку вимові, заведеній у вищому світі, і на світському прийомі завдяки мові та манерам дівчини зуміє представити її як герцогиню. Це також алюзія на античний міф про скульптора Пігмаліона, котрий створив настільки досконалу статую дівчини, що богиня Афродіта погодилася, на прохання Пігмаліона, закоханого у створений ним образ, оживити статую. У нашому проекті, з-поміж інших умінь, ми навчатимемо дівчат спілкуванню, манерам та англійської. 3D – це своєрідна тривимірність – адже щотижня з учасницями працюватиме троє ключових експертів.7 учасниць повністю змінять себе, свій стиль життя, навчаться нового і стануть успішними. За кроками та змінами учасниць кожен зможе спостерігати в соцмережах та на ТБ.


На дівчат чекають тренінги, навчання та мотиваційні розмови від численних спонсорів та авторів проекту. Дівчат змінять зовнішньо та нададуть мотивацію. Перших два тижні ніхто не вибуватиме з проекту, надалі, щотижня двоє учасниць, котрі найгірше впораються із завданням, за рішенням експертів, будуть змушені покинути проект.


З дівчатами працюватимуть троє експертів з різних сфер і галузей.

Людмила Пенцак - бізнес-тренер, коуч управлінського розвитку, експерт в Управлінні та Мотивації персоналу. Автор унікальної програми з підвищення ефективності персоналу «Reinstall-ляція продуктивності команди». Засновник міжнародного проекту «Сила Женственности». Автор та ведуча рубрик на ТV «5 хвилин із бізнес-тренером».


Юлія Яковлюк має три вищі освіти у галузі іноземних мов. Засновник міжнародного лінгвокоучингового центру «Мандарин», польсько-української сертифікованої програми «StayStudy», онлайн-проекту JYschool. лінгвокоуч, експерт з експрес-навчання, автор та ведуча освітніх телепроектів.


ЕКСПЕРТ – Х – щотижня третій експерт буде змінюватися. Працюючи над комплексним апгрейдом життя учасниць. Вони проведуть тренінги зі стилю, способу життя та виду спорту.

У фіналі візьмуть участь троє учасниць, а переможниця отримає вартісний приз.

Щоб стати учасницею реаліті-шоу або ж підтримати проект, телефонуйте 050 18 222 18 або переходьте на сайт.
«Таблоїд Волині» повідомлятиме читачів про зміни учасниць та перебіг проекту.

6

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter