Завдання на літо: провести апгрейд оселі

14 Серпня 2018

Серпень – ідеальна пора, щоб налаштуватися на активну осінь та наважитися на зміни. Восени ми все ж частіше будемо залишатися вдома, тому хочеться, щоб там було затишно.

Ми хочемо змотивувати вас навести порядок в домі та голові. А це речі взаємозалежні. Тож є кілька лайфхаків для цього.

Розбарахліться.

Викидайте те, що не носили довше, аніж один рік. Не жалійте тих речей, в які плануєте влізти через кілька років. Вони не будуть актуальними. Не шкодуйте сувенірів, покритих шаром пилу, плеєра для дисків чи надщерблених тарілок. Якщо є речі, які Вас просто дратують, то викиньте їх нарешті.
Проте дещо залишіть.

Віддайте в інтернат або покладіть в соціальний контейнер речі, котрі ще придатні для використання. Якщо є техніка, яка просто стоїть (кавоварка, наприклад, якщо ви не вживаєте кави) – продайте. А на зароблене купіть щось собі.

Дизайн.

Робити ремонт – це не завжди доступно. Проте суттєво змінити вигляд цілої оселі може новий килим, об’ємні полиці, плед на дивані чи нові фіранки. Якщо дуже хочеться змін, то можна почати з цього.

До слова, в тренді 2018 року й далі монохромний дизайн, але дизайнери «за» яскраві акценти. Чудово! Значить дім може змінити стильна картина!
Зробити дім власноруч.

Все просто. Декор оселі можна продумати та відтворити власноруч. Ось кілька ідей.
Нехай дім Вас мотивує.

В моді геометричний декор, а він ненав’язливий, тож поряд з кубами чи кулями можуть легко розміститися мотиваційні надписи в рамках. Подарувати чудовий настрій можуть фотографії з відпочинку та улюблених місць, креативне горня може надихнути пити більше води, а нова яскрава мишка – попрацювати над закинутими проектами.Дозвольте собі жити так, як мрієте. Серпень – ідеальна пора.

2

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter