«Нам, пішоходам, літати?»: лучан обурив проєкт тераси перед спуском у Центральний парк. ФОТО

04 Січня 2023

Нещодавно лучанам презентували проєкт тераси, яка має бути розташована в центрі міста. Однак реакція мешканців міста виявилася не надто, адже зі світлин, на яких показано майбутню добудову, видно, що вона може частково перекрити спуск до центрального парку культури та відпочинку. Це обурило лучан, зокрема, Оксану Рижкову, – пише VSN.

Проєкт тераси, що зведуть на проспекті Волі, опублікували на сторінці студії дизайну інтер'єру Людмили Міськів.

«Робота над цим проєктом розпочалася ще до війни. Тоді я вже познайомилась з нашою талановитою 3D-візуалізаторкою і довірила їй проєкт цієї тераси. Ми створили дві концепції для замовника відповідно до його побажань. Перед вами варіант, на якому зупинився клієнт», – зазначають у студії дизайну.

Проте оприлюднений проєкт обурив лучанку Оксану Рижкову:

«Пішоходи мають ходити гуськом, а мами з колясками взагалі мають перелітати у повітрі, прямо в стовп. А як хтось назустріч, то задня передача. Супер сучасний проект, й додати нічого», – пише жінка.

У студії відреагували на зауваження жінки й зазначили, що проходи в цьому проєкті враховані та виконані за всіма нормами.«На зображенні, можливо, не відчуваються ті відстані, що передбачені проєктом, оскільки це перспектива, яка має властивості спотворюватись у 3D-візуалізаціях, а габарити відтвореного міста з’їдають реальні розміри», - пишуть представники студії.

Користувач соцмережі Андрій Васільєв також пише, що в країнах з існуючими історичними спадщинами не дають змоги так спотворити фасад.

«При всій повазі до роботи дизайнера, це справді дуже псує автентичність. Шкода якщо такі рішення будуть погоджуватися на сесіях міської ради», – зазначив чоловік.

У студії дизайну інтер'єру Людмили Міськів спочатку просили лучан у коментарях оцінити результат роботи та реалістичність улюбленого проспекту міста, проте згодом обмежили можливість висловлюватися в коментарях.


0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter