Як канадські хореографи з волинянами танцювали

22 Червня 2016
В рамках всеукраїнського семінарного туру Волинь відвідали канадські хореографи. Провідні артисти провели спільні репетиції з Волинським народним хором та ансамблем народного танцю «Радість».

Як розповів репетитор та артист балету Роман Смирнов, канадські балетмейстри відвідали Волинь не вперше. Подібний візит уже відбувся чотири роки тому. Нинішній тур присвячений 125-річчю з нагоди прибуття перших українських переселенців у Канаду. Артисти вивчають хореографію різних регіонів України та знайомляться з їх культурою і традиціями.

Роман Смирнов розповів, що візит закордонних гостей пройшов дуже вдало і лишив багато гарних вражень:

– Канадські українці щиро захоплюються нашою культурою, адже це – їхнє коріння. Вони слідкують за подіями в Україні, співпереживають нам та усіляко допомагають. З початком подій на Майдані, в Торонто та інших містах проводилися різні заходи на підтримку України. Діаспора постійно збирає кошти і передає їх на потреби АТО, – розповідає Роман.

Окрім Луцька, канадські хореографи відвідали Львів та Житомир. У планах ще й знайомство зі столичними ансамблями «Калина» і Національним академічним ансамблем імені Павла Вірського.

Фото: Лариса Макуч


0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter