«Вона привезла з собою війну»: у Луцьку відкрили унікальну виставку. ФОТО

07 Вересня 2019

У Музеї сучасного українського мистецтва Корсаків відбулось відкриття унікальної виставки Белли Логачової «Спостереження». На події були присутні найближчі друзі музею та активна молодь, які із задоволенням розглядали багатогранне сучасне мистецтво.

«Спостереження протиставляється есперименту. Пасивність спостерігача – спостерігач не змінює навколишню дійсність. Безпосередність – спостерігач фіксує те, що бачить», – йшлося на одному з експонатів.


Проект Белли презентували у відео- та медіа-варіантах. Особливу роль виконують чайки, які, як стверджує авторка, «прилетіли разом з нею» до Луцька.

Виставка наштовхує людей на роздуми про екологію. Белла зазначила, що птахи, яких можна зустріти на її роботах, кружляють не над чистим морем, а над сміттям, яке продукує людство.


На виставці також представлені картини, які художниця малювала у «сірій» зоні просто «на колінах». Вона зобразила «нічийних людей» і те, що її тривожило найбільше.

«Вона розповідає про свій біль. Белла привезла шматочок війни», – додала мистецтвознавиця Зоя Навроцька.


Родзинкою заходу було «вічко» – особливий експонат, скрізь яке можна побачити шматочок війни – особливу фотографію, яку зняла Белла.

«Я буду боротись, щоб донести меседж цього проекту – істина та інформаційна правда», – прокоментувала авторка проекту – художниця, викладачка, фотографка Белла Логачова.


***
Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Таблоїд Волині» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа). Щодо використання матеріалу пишіть на редакційну електронну адресу [email protected]

1

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter