Волинські селяни стали героями американської відеогри

21 Квітня 2016
Американська компанія з Сієттла створила відеогру «Forest song» на основі драми Лесі Українки «Лісова пісня».

Щоб максимально правдиво відтворити культурні особливості драми-феєрії, розробники вирушили в експедицію на Волинь, звідки походить Леся Українка та природа якої надихнула поетесу на створення драми, передає VIDIA.

У «Forest song» гравець перевтілюється у селянина, який має надзвичайну зустріч з Лісовим Духом. Їхній зв’язок відкриває гравцю зовсім інший світ, де у драматичному зіткненні сходяться надприродні сили лісу та світ людей, ідеться в описі до гри.

Щоб максимально правдиво відтворити культурні особливості «Лісової пісні», розробники вирушили в експедицію на Волинь, звідки походить Леся Українка та природа якої надихнула поетесу на створення драми.«Місією нашого візиту було поглибити розуміння минулого, теперішнього та майбутнього людей, які проживають у цьому регіоні, а також провести зустрічі з експертами культури та пізнати цю традиційну культуру з перших вуст», – розповідають розробники.

Деталі, які вдалося зібрати під час подорожі, увійшли до гри.

[caption]
Зйомки з пані Світланою, яка пережила Чорнобиль та має чимало вражаючих істрій з власного життя[/caption]
[caption]
Зйомки з пані Домінікою, яка знає понад 200 народних пісень[/caption]


Colabee Studios – міжнародний колетив розробників ігор, який створили Діма Верьовка та Шон Вес. Вони також вдомі як творці гри «Never Alone», що розкриває культуру однієї з корінних груп Аляски – інупіатів. Гра була відзначена премією BAFTA як найкращий дебют 2015 року.

[caption]
Діма Верьовка на модному показі традиційного українського одягу[/caption]
0

Читати ще

Коментарі

географ

Якби доїхали до шацька-

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter