​Вокалістка з Луцька представила переломну пісню «Дощем»

08 Листопада 2017
Нову пісню «Дощем» представив гурт «АССА» – минулорічний номінант на престижну музичну премію YUNA в категорії «Новий подих».

Композиція має довгу історію – була написана ще два роки тому, мала інше аранжування, певний час звучала російською мовою. Згодом був створений україномовний варіант, який і презентують цієї осені. Продюсуванням треку займалась студія «Кофеїн».

«Це розповідь про осінь у великому місті, де іноді особливо сильно відчувається самотність, попри велику кількість людей навколо, Мені здається, що це надзвичайно осіння пісня, яка добре слухається під гарячий чай і, звичайно, під дощ за вікном», - розповідає вокалістка гурту «АССА», авторка пісні Тетяна Власова, яка родом із Луцька.До речі, саме пісню «Дощем» Власова зараз називає переломною для гурту «АССА», анонсуючи великі зміни від музикантів.

«Можливо, зараз ми закриваємо важливу сторінку історії гурту «АССА» в тому вигляді, в якому він існує зараз. Після певних подій у мене сталась деяка переоцінка цінностей, яка, звісно, не може не вплинути на наш подальший розвиток. Тож зараз для нас – час змін», – каже Тетяна.

Прослухати пісню «Дощем» можна на сторінці гурту «АССА» на Soundcloud та на каналі гурту на YouTube.
0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter