Відомих в усьому світі лучан-язичників відзначили і в Україні. ФОТО

22 Грудня 2019

У столиці 21 грудня відбулася сьома премія The Best Ukrainian Metal Act. Нагороди вручили за кращий альбом, кращий кліп та кращий живий виступ. В основній, концертній категорії найкращим визнали етно-метал гурт з Луцька «Motanka».

Про це повідомив сайт «Daily Metal».

Нагадаємо, гурт «Motanka» був заснований у Луцьку в 2015 році. Музиканти грають в жанрі «містичний метал», залучаючи українські етнічні інструменти. У своїх піснях вони поєднують народні мотиви, важку музику та сучасну електроніку, переносячи слухачів у давні часи, коли старослов'яни виконували магічні обряди, де людський дух зливався з духами природи.

Гурт вже встиг побувати на чисельнихфестивалях Німеччини, Польщі та з 2018 році вже є учасником усіх відомих фестивалів України, посів друге місце на W:O:A Metal Battle в рамках найбільшого фестивалю важкої музики у світі «Wacken Open Air» у Німеччині.

Свій перший альбом лучани готували багато років – деякі рифи, фрагменти композицій були придумані задовго до створення самого проекту «Motanka». Реліз альбому відбувся на відомому австрійському метал-лейблі Napalm Records і містить в собі 14 треків, більшість з яких –україномовні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: МЕТАЛІСТИ-ЯЗИЧНИКИ З ГУРТУ MOTANKA ВЛАШТУВАЛИ У ЛУЦЬКУ МІСТИЧНИЙ КОНЦЕРТ. ФОТО


6

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter