В осінньому Луцьку стало «Солодко. Кольорово»

13 Жовтня 2021

Текст: Світлана ЗОЗУЛЯ
Фото: Олег ЧЕРНЕНКО, Володимир ПИВОВАР

Так можна перекласти з англійської назву виставки місцевої художниці Ірини Зизи, яку вона нещодавно представила з нагоди професійного свята майстрів пензля друзям і колегам в артгалереї «Образ». Горизонти досить камерного приміщення авторка намагалася розширити не тільки творчо, а й географічно – заморськими пейзажами Італії та Греції, Об’єднаних Арабських Еміратів, Катару і Оману…

Символічно, що їх можна було переглянути під звуки світових шедеврів музики (у виконанні струнного дуету). Вони змовкли тільки тоді, коли господиня закладу Наталія Грабовецька відкривала виставку.

«Кожна картина пережита цією людиною, це її спогади про ту чи іншу країну, море чи океан. Твори сповнені життєдайною енергією. Дуже важливо подорожувати, а коли ти ще й художник, то можеш приїхати додому, взяти світлини і з них відтворити ті краєвиди, які наповнили тебе чимось новим, прекрасним, світлим».

У свою чергу, винуватиця заходу – Ірина Зиза – не приховала, що малює не тільки те, що бачить, а й те, що відчуває.

«Після подорожей мені хочеться взяти в руки мастихін і творити. Ці полотна – невеличка екскурсія різними куточками світу. Може хтось десь не був, то з моїми картинами зможете трохи пізнати ці місця».

На деяких полотнах художниця нагадала присутнім і про своє коріння – такими теплими й запашними копицями сіна та величним Луцьким замком.

Переглянути згадану виставку в артгалереї «Образ» можна протягом місяця – до 6 листопада. Дні й години роботи закладу: середа, четвер, п’ятниця (з 10.00 до 18.00).2

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter