Учасниці луцької команди «FULL HOUSE», танцюючи, збирали гроші на ЗСУ. ФОТО

07 Травня 2022

Текст: Ніна КОЛЯДА

Фото: з інстаграм-сторінки та особистих архівів FULL HOUSE

Наприкінці квітня у приміщенні Волинської обласної філармонії відбувся благодійний танцювальний майстерклас, у якому навчали k-pop хореографіям. Захід був присвячений збору коштів для воїнів ЗСУ.

Сьогодні пропонуємо вам познайомитись з Анастасією Киричук, представницею команди Full House, яка розповіла нам, як дівчата вирішили у такий креативний спосіб зібрати кошти для ЗСУ, як відбувалась підготовка до дійства, і найголовніше, чи чекати такого ж заходу знову:

«Команда існує вже 4 роки. «Офіційний наш «дебют», тобто перший виступ на заході, відбувся 31 березня 2019 року. Зібрала нас усіх наша лідерка, Марія Савула, вона була і є основною організаторкою нашої команди. А збиралися, оскільки був спільний інтерес до музики південнокорейських гуртів, та, безпосередньо, бажання танцювати. Знайшли зал, організували роботу. І від групи в дев’ять людей, від початку, виросли до повноцінної команди та додаткової академії з вивчення k-pop танців для усіх охочих», — розповідає Анастасія.Ідея майстер-класу виникла у однієї з наших учасниць Катерини Вітюк. Вирішили, що все ж можна поєднати приємне та корисне. Катерина є волонтеркою та частиною Молодіжного центру Волині, тому уся робота йшла у тандемі з ними.

Складнощі під час підготовки були, оскільки потрібно було багато з ким і про що домовлятися, зокрема, про дозвіл проведення заходу у філармонії. Ми не мали права робити увесь захід випадковим, тому перемовини мали йти навіть з представниками поліції. Додатково, обрати та вивчити танець, який згодом будеш пояснювати іншим відвідувачам заходу — величезна праця. Оскільки у кожного індивідуальний рівень танцювальних навичок, та і танці, подекуди, бувають дуже складними для детального розбору.

Подія була чудовою, було надзвичайно весело. Для багатьох це стало першим «активним» заходом від часу повномасштабного вторгнення. В кінці були втомлені, але дуже щасливі. І зайнялися улюбленою справою, і зібрали кошти для наших захисників та захисниць — чим не прекрасне дійство?», – ділиться враженнями Анастасія.0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter