Успішно!

У «Стоп-кадрі» відкрили виставку містичних пейзажів Артура Вирсти. ФОТО

Творча лабораторія «Крок на шляху мистецтва» сьогодні, 10 вересня, традиційно у арт-кафе «Стоп-кадр» знову відкрила нове ім’я: молодий і талановитий Артур Вирста, уродженець Тернопільщини, який зараз живе й творить у Львові, презентував виставку «Крізь час».

Творча лабораторія «Крок на шляху мистецтва» сьогодні, 10 вересня, традиційно у арт-кафе «Стоп-кадр» знову відкрила нове ім’я: молодий і талановитий Артур Вирста, уродженець Тернопільщини, який зараз живе й творить у Львові, презентував виставку «Крізь час».

У своїх творах, здебільшого, на пейзажну тематику, автор намагається відобразити те, що бачить сьогодні сам і не тільки: кілька сотень років тому такий самий пейзаж милував око наших предків, а ще через кілька десятків ним насолоджуватимуться наші нащадки…

«Це, певною мірою, містичний зібраний образ пейзажів, який живе крізь час, саме тому така назва виставки. Тут і стара яблуня поблизу Свіржської фортеці, що «бачила» життя, і полотно "Могутній дуб", якому немає краю, а для його величності та масштабу – звичайна драбина»,  – коментує свою експозицію пан Артур.  

До слова, в Луцьк Артур привіз дві свої нові роботи: «Молоде дерево» та «Рубінова  переправа», отож лучани першими зможуть їх побачити. Цікавий дует «У пошуках» та  «Умиротворення духу» – наче різні, кожна зі своєю історією, але разом вони мають «одне життя на двох».

Мистецтвознавиця Зоя Навроцька привітала молодого художника, відзначивши високий рівень майстерності Артура, та побажала йому, як й іншим митцям, що починали в арт-кафе, залишити вагомий слід у розвитку українського та світового мистецтва.


 

Довідково:  

Артур Вирста народився в с. Угринів, на Тернопільщині.

2004 - 2008 – Теребовлянське вище училище культури (декоративно-ужиткове мистецтво);

2008 - 2010 – Львівський державний коледж декоративного і ужиткового мистецтва ім. І. Труша (монументально-декоративний живопис).

Учасник та призер багатьох всеукраїнських, міжнародних виставок і конкурсів:

2002 – переможець Міжнародного конкурсу дитячої творчості «Бітола-2002» (Македонія). Здобув перше місце і отримав приз «Золота палітра»;

2003 – Обласний огляд-конкурс юних талантів «І полинуло Тарасове слово». Перше місце;

2004 – V обласний фестиваль-конкурс «Надія 2004». Перше місце;

2008 – учасник виставки-конкурсу на здобуття обласної мистецької премії імені Ярослави Музики.

Брав участь у виставках-конкурсах:

2018 – «Мальовнича Україна», м. Маріуполь;

2018 – «Лубенська художня весна»,  м. Лубни, Україна;

2018 – «Чарівні барви Дніпра», м. Дніпро;

2018 –  «Осінній салон. ­­­­Високий замок», м. Львів;

2018 – «Безмежність мрій», м. Київ;

2018 – «Ню-Art», м. Кременчук;

2019 – «Мальовнича Україна», м. Кропивницький.

Персональні виставки:

2017 – «Моменти життя», м. Львів;

2018 – «Різноманітність», м. Львів;

2019 – «Живопис». м. Тернопіль;

2019 – «Живопис», м. Вінниця;

2019 – «Крізь час», м. Луцьк.

Твори художника зберігаються в державних та приватних колекціях в Україні.

Додати новий коментар