У «Промені» відбувся концерт хітів легендарного гурту «Queen». ФОТО

26 Листопада 2019

У неділю, 24 листопада, в розважальному центрі «Промінь» відбувся концерт хітів «Queen». Упродовж кількох десятиліть вони залишаються в топі найвеличніших рок-гуртiв світу.

Пісні «Queen» в оригінальних аранжуваннях «Hardy» і чудовий голос Віктора Романченка створили незабутній настрій і дали заряд емоцій в цей вечір. На концерті прозвучали найвідоміші пісні Queen: We are the champions, I want it all, Don’t stop me now, Bohemian Rhapsody, The Show must go on та багато iнших.

«Творці хітів, які стали безсмертними у ХХ та ХХІ століттях. Музика, яка виховує смак і естетику в молодих музикантів. Музика, яка запалює серця. Це все – Queen!

Симфонічний шоу-оркестр «Hardy» зібрав поцiновувачiв якiсного року і шанувальників Queen на грандіозний концерт, присвячений цій особливій групі. Be Hardy!», – анонсували концерт організатори. Так і сталось: танцювали, голосно співали і щиро ділились враженнями усі присутні на концерті. Музиканти навіть дарували подарунки.

Цей вечір був особливим, у залі панувала щира атмосфера, всі люди здавались одним цілим.

«Пропустив і шкодуєш? Слідкуй за новинами РЦ «Промінь» в інстаграмі та у фейсбуці та не пропускай найпотужніші події свого міста», – додали організатори.

0

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter