У Музеї Корсаків виступить талановита луцька піснярка Марія Дорощук

02 Квітня 2022

У межах марафону «Арт-батальйон» відбудеться виступ молодої та безмежно талановитої луцької піснярки Марії Дорощук.

Вже сьогодні, 2 квітня, о 15:00 у Музеї сучасного українського мистецтва Корсаків (місто Луцьк, вул. Карбишева, 1, КРЦ «Адреналін Сіті») можна буде насолодитися чудовою музикою.

Читай також: У МУЗЕЇ КОРСАКІВ ВИСТУПИЛА ЛУЦЬКА ПІСНЯРКА НІНА ІГНАТОВА

Про проєкт:

Музей сучасного українського мистецтва Корсаків формує «Арт-батальйон» та започатковує мистецький марафон, який триватиме аж до нашої ПЕРЕМОГИ.

Відомо, що окрім пізнавальної, естетичної, комунікативної та інших функцій, мистецтво має ще і компенсаторні та психотерапевтичні властивості, які поповнюють нестачу сил людини, дозволяють краще адаптуватися до складних умов навколишнього середовища та втішають. Тому МСУМК започатковує проєкт, який передбачає щоденні концерти, літературні зустрічі, вистави, перформанси, майстеркласи тощо.
Запрошуємо до лав «Арт-батальйону» музикантів, художників, поетів, філософів, літераторів та кожну творчу особистість, яким є що сказати мовою мистецтва.

А всі жителі та гості міста можуть стати як глядачами, так і учасниками даного проєкту. Також ми переконанні, що відвідуючи мистецькі заходи, ви можете не тільки розвинути свій естетичний інтелект, здобути новий досвід та сублімувати негативні емоції, а й відволіктись від проблем сьогодення і поповнити свої сили.

Керівник проєкту Анастасія Семенишина @toman_li

0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter