Барв і відтінків мільйон: у Луцьку відкрили «Осінній салон»

10 Жовтня 2021

Текст і фото: Світлана ЗОЗУЛЯ

Минуло вже 23 роки, як наша спільнота святкує День художника України. До слова, він цьогоріч припадає на 10 жовтня. А двома днями раніше, 8 жовтня, у Галереї мистецтв Луцька урочисто відкрили виставку «Осінній салон-2021».

Привітали волинських майстрів пензля і молодих митців з їх професійним святом, побажавши натхнення, добробуту й усіляких життєвих гараздів, зокрема, заступник міського голови Ірина Чебелюк і директор Департаменту культури Луцької міськради Тетяна Гнатів. Вони прийшли на дійство з квітами, що їх подарували його винуватцям під оплески присутніх і … звуки відкоркованих пляшок. Вочевидь, хтось із художників дуже поспішав не тільки відзначити своє свято, а й почастувати гостей.


Згодом усі розбрелися по виставкових залах із паперовими стаканчиками з вином, роздивляючись різнопланові полотна, обирали для себе найулюбленіші, фотографувалися біля них, спілкувалися з їх авторами. Глядачі ж, які вперше відвідали цю традиційну імпрезу, могли впізнавати художників за квітами в руках.

Голова Волинського осередку Національної спілки художників України Володимир Марчук невтомно зібрав на «Осінній салон-2021» сорок чотири автори, різних за віком та жанрами (спілчан і не тільки), які подали на цю виставку, в середньому, по дві-три свої роботи.


З когорти волинських живописців найбільш красномовною того вечора була народний художник України Тетяна Галькун, яка не тільки привітала колег зі святом, а й подякувала усім поціновувачам їх мистецького таланту.

Яскраво попрощатися з «бабиним» літом та його привітними сонячними днями можна, переглянувши згадану виставку у Галереї мистецтв до першого листопада.
4

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter