У Луцьку побував Супер Святий Миколай. ФОТО

24 Грудня 2018

Українці отримати нового, власного, супер-героя «S» тобто Супер Миколая. А до лучан завітала команда творців фільму «Пригоди S Миколая». Сімейну пригоду про дітей та дорослих у карпатському селі показують на екранах з 13 грудня.

Серед виконавців головних ролей українські зірки – телеведуча Марія Єфросиніна та стронгмен Василь Вірастюк. У фільмі він грає головного злодія. Василь Вірастюк розповідає – роль негативного героя була для нього складною емоційно, але попри це – робота над стрічкою йому сподобалася. Василь Вірастюк приїхав і до Луцька.

«До вас Кабан приїхав, так звати мого героя. Так, він злий, але, як виявилося, в душі таки добрий і його змогли змінити. Хлопчик змусив повірити у казку. Мій герой не такий, мабуть, поганий, якщо ж ви, побачивши фільм, йдете до мене фотографуватися», – розповідає актор Василь Вірастюк.

Маленький хлопчик Артем (Максим Лучак) разом із батьками (Маша Єфросиніна, Пшемислав Циприаньський) нещодавно переїхав з великого міста у невеличке карпатське село. Наближаються свята і, як і усі діти, Артем чекає на Святого Миколая. Але ж зовсім не такого! Якось перед ним з’являється Миколай власною персоною і приязно спілкується. Та насправді ніякий це не Святий, під його видом орудує звичайнісінький злодій. Артем та його друзі проявлять усю свою сміливість, винахідливість та спритність, аби вивести лиходія на чисту воду. Адже дива неодмінно мають траплятися у свято. І цьогорічні зимові свята мають стати особливими.

Сімейна пригодницька комедія «Пригоди S Миколая» стала одним з переможців Десятого конкурсного відбору Держкіно та отримала 22,9 млн. грн. державного фінансування. Загальний кошторис склав 38,2 млн. грн. Саундтреком стрічки стала нова пісня гурту «O.Torvald», написана спеціально з цієї нагоди.
Під час зустрічі в АдреналінСіті Святий Миколай залюбки пофотографувався з дітлахами та їх батьками, а ще розпитав, які подарунки хто отримав під подушку.


3

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter