У Луцьку – нова галерея. ФОТО

18 Січня 2019

Відтепер галерея робіт з числографіки працює у Луцьку. Відкриття арт-простору «Хвиля» відбулося на вулиці Лесі Українки 52 в «MZM studio».

Під час відкриття гості змогли спробувати помедитувати в процесі створення картини з зашифрованим числовим кодом власне галереї. Ментором заходу став один із зачинателів числографіки в Луцьку Володимир Камінський.


«Ми не вилікуємо хворі ноги, не дамо грошей, але допоможемо запрограмувати вас на досягнення потрібного. Малюйте не уявну цифру, а чітко визначайте, що і скільки вам потрібно. Медитуйте під час створення малюнка, думайте про мету. Звісно ж, нічого не впаде з неба, але числографіка допоможе змінити роботу мозку і йти до мети чітко окресленим шляхом», – розповів про методику Володимир Камінський, валеолог та засновник технік числографіки.


В галереї представлені картини відомих лучан, дітей, пенсіонерів. Серед них є й праця пана Володимира, який завітав на відкриття. Чоловік багато років працював водієм, одного разу спробував намалювати картину і Володимир Камінський сказав, що бачить на малюнку з зашифрованим кодом хребет. І справді, згодом у водія виявили грижу. Тож підсвідомість сама підказує, як малювати лінії.

Після офіційного відкриття гості взяли участь в майстер-класі та зобразили числовий код галереї. Для того, аби він вдався, потрібно було продовжити умовними хвилями всі цифри, а потім, між лініями, згладити гострі кути.


1

Коментарі

Сторож

Ну все капєц вам усім

ГИП

"Удивительно",но .сколько стульчиков было поставлено в зале,ровно столько слушателей мастеркласса Президента Всемирной Академии Числографики "Звёздный Числовой Путь"В.Каминского и пришло..Вот так работает метод.....и ЭТО будет работать у каждого,кто будет решать свои личные задачи методом Числографика.НОВАЯ РЕАЛЬНОСТЬ требует нового подхода к решению текущих задач и поставленных целей,когда основная работа проходит на ТОНКОМ ПЛАНЕ,а на ФИЗИЧЕСКОМ ПЛАНЕ идёт как бы корректировка того,что было сконструировано и проработано ментально.Это позволяет не затрачивать силы и личную энергию на "барахтание" в вязкой и тягучей обыденной реальности.Числографика-Чёткое,РАзумное проявление Задуманного ВАми.Числографика-безопасный метод саморазвития в условиях техногенной цивилизации,где учитываются все взаимосязи ВСЕХ СО ВСЕМИ.где чисто технологически невозможно своей личной целью никому навредить.Весь мир при этом развивается МАКСИМАЛЬНО ГАРМОНИЧНО,ВСЕ решают свои задачи и идут ко ВСЕОБЩЕЙ ГАРМОНИИ,которая УЖЕ ЕСТЬ.Эту гармонию МИра во всех его проявлениях нужно просто Рассмотреть и Проявить.Страна Числографика-Выделенная Гармоничная Реальность Для себя и для ВСЕХ(ГИП)Главный Инженер Проекта

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter