У луцькому Музеї науки і техніки з’явився арт-об’єкт з доповненою реальністю. ВІДЕО

26 Травня 2020

У культурно-розважальному центрі «Адреналін Сіті» віднедавна запрацював новий Музей науки і техніки. Крім того, що там стало значно більше цікавих експонатів, днями там «оселився» оригінальний арт-об’єкт: гігантські кубики-пазли із зображенням відомих картин. Якщо їх скласти правильно – картина «оживає» за допомогою мобільного додатку Artvive, і відвідувачі поринають у доповнену реальність.

«Неймовірно круто!», – переконані організатори.

Нагадаємо, новий Музей науки і техніки створений на базі Академії пізнання та розвитку «Робологікум» та єдиного в Україні Музею технічного прогресу.

Загалом у новому Музеї науки і техніки діє 18 тематичних кафедр, що майже удвічі більше, аніж було до цього. Зокрема, серед нових – кафедри авіабудування, морська, архітектури, правил дорожнього руху тощо.

Лучан і гостей міста запрошують переглянути десятки нових експонатів – старовинних, унікальних, ексклюзивних.

До слова, Музей науки і техніки «оселився» на новій локації: під численні експозиції виділили територію арт-кафе «Стоп Кадр».

«А ще – у новому Музеї науки і техніки по завершенню карантину можна буде святкувати тематичні дні народження», – додали організатори.

Довідково:

Музей науки і техніки – унікальний майданчик, де діти та дорослі зможуть поринути у світ сучасних технологій, робототехніки, дронотехніки, довідатися про найцікавіші винаходи людства та перевірити на практиці різноманітні цікавинки науки і техніки.

Простір музею організований таким чином, що кожен зможе тут цікаво провести час, сюди можна прийти з друзями або родиною.
Майже усіх експонатів можна торкатися руками.

Музей працює у будні дні – з 12:00 до 20:00, у вихідні та святкові – з 11:00 до 20:00.

Вартість квитків: дитячий – 80 грн, клубна ціна – 70 грн; дорослий –100 грн, клубна ціна – 90 грн.

2
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter