У Луцьку відкрили виставку робіт в техніці гобелену

07 Вересня 2017
Урочисте відкриття персональної виставки гобелену члена Національної Спілки художників України Тетяни Ядчук-Богомазової відбулося у Луцьку.

Сталося це в середу, 6 вересня, в художній галереї Волинської обласної ради, пише Район.Луцьк.

На виставку із зацікавленням прийшли справжні поціновувачі мистецтва, а друзі авторки приготували для неї чимало привітань та побажань.

Перший заступник голови міської ради Олександр Пирожик подякував організатору Геннадію Сарапіну за те, що вій неодноразово проводить такі виставки.
«Дуже радий, що таке організовують, а особливо в сесійний період. І я думаю, що кожен з депутатів прийде подивитися на цю красу і творчість», – додав Пирожик.Сарапін зазначив, що це дуже добре, якщо є такі люди, які творять цей прекрасний світ. Сама художниця розповіла трохи про свої роботи і техніку їх виконання. Також, вона подякувала, що виставку все-таки організували.


«Думаю виставки ніколи не бувають зайвими, адже щоразу додаються якісь нові роботи. У цій картинній галереї представлено понад сорок робіт в техніці гарячого батика і гобелену. Думаю, що презентовані роботи знайдуть свого глядача», – додала авторка робіт.
На завершення дійства зі словами подяки за гарну виставку виступили декілька присутніх і подарували мисткині квіти.0

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter