У Луцьку відкрилась фотовиставка про їжу

30 Червня 2015
Унікальну фотовиставку «Банановий дим» про роль їжі у повсякденному житті відкрили у Галереї мистецтв у Луцьку.

Як розповіла фотограф Лідія Кожевнікова, ці роботи показують ставлення людей до їжі, пише Район.Луцьк.

"Колись було заведено читати молитву перед тим, як приступити до трапези. Люди дякували Богу за те, що він послав їм до столу, і тому їжа дуже цінувалася. Тепер люди втратили здатність цінувати те, що мають, те саме стосується і їжі. "Хоч не з'їм - то понадкушую" стало кредом більшості, і так звана "гостинність" перетворюється у "фестиваль урочистих відходів", - каже Лідія.

[caption]
В центрі - фотограф Лідія Кожевнікова[/caption]
"Люди вже не наїдаються, а переїдають, і як наслідок - ожиріння, проблеми зі здоров'ям, надмірні витрати... А в той час, коли недоїдки з вашого застілля потрапляють у смітник, десь під церковю, у вашому ж місті, згорблена старенька бабуся просить милостиню на шматок хліба...", - розповідає дівчина.


До слова, у святкові дні 28 і 29 червня в Луцьку відбувався фестиваль вуличної їжі. Однак фотограф зазначає, що до цього фесту ідея виставки жодного відношення не має. Мовляв, ідея виникла сама по собі у зв’язку з побаченим навколо.

"Мені захотілося донести просту і всім відому істину. Ми живемо не для того, щоб їсти, а їмо для того, щоб жити", - резюмує вона.

0

Читати ще

Коментарі

Долар

Скажу чесно, деякі фото

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter