​У Луцьку ‒ презентація публіциста-«аби письменника»

19 Березня 2015
Свою нову збірку «Більше/менше» презентуватиме в Луцьку медіакритик та публіцист Олександр Бойченко.

Варто зауважити, що Луцьк він відвідає вперше, а ця презентація – перша в Україні, ‒ повідомляють у мистецькому об’єднанні «Стендаль».

Під час презентації мова йтиме про роль інтелектуала в Україні та світі, сенс іронії, нацистський і комуністичний тоталітарні режими в зображенні Тадеуша Боровського і Ґустава Герлінґа-Ґрудзінського, Лесю Українку очима Оксани Забужко, Юрія Андруховича очима Карла-Йозефа Цумбруннена, а також Майдан і пореволюційна розгубленість, примирення з Польщею і війну з Росією, Крим і Донбас.

Презентація відбудеться 26 березня о 19:00 у SkyBar. Вхід вільний.

Довідка
Хто такий Бойченко? Це «один із найпомітніших сучасних критиків та публіцистів» (за словами Жадана); автор збірок есеїв «Щось на кшталт Шатокуа» «Аби книжка», «Мої серед чужих»; автор, який пише «аби було. Хоча бути, як і решта всього, що є на світі, не мусило».

Окрім цього, Олександр Бойченко – стипендіат програми міністра культури Польщі «Gaude Polonia», з польської мови здійснив переклади роману Даніеля Одії «Тартак» і твори Марека Гласка, Юзефа Гена, Лешка Колаковського, Анджея Стасюка, Ольги Токарчук; з російської – роман Віктора Єрофєєва «Хороший Сталін» та деякі есеї Ігоря Померанцева із збірки «КҐБ та інші…»

0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter