У Луцьку - фестиваль польського кіно

19 Березня 2015
Шість кінострічок, одна з яких отримала цьогорічну премію «Оскар» у номінації «Найкращий фільм іноземною мовою», матимуть змогу переглянути лучани в рамках фестивалю Дні польського кіно.

Захід триватиме із 21 до 26 квітня у Луцьку, ‒ повідомляє Монітор волинський.

Покази відбуватимуться в кінотеатрі «Premier City», що знаходиться в ТРЦ «ПортCity» на вул. Сухомлинського, 1. Квитки можна придбати в касах кінотеатру.

Графік показів фільмів фестивалю в Луцьку
21.04.2015 – «Іда»
Цьогорічна премія «Оскар» у номінації «Найкращий фільм іноземною мовою».

Режисер: Павел Павліковський / 2013 / 79 хв.

Молода черниця дізнається, що вона єврейка, похрещена в дитинстві заради порятунку від Голокосту. Разом зі своєю єдиною родичкою, усуненою від влади комуністкою, вона їде до рідного містечка. Це подорож у пошуках своєї особистості, любові та прощення.

22.04.2015 – «Хочеться жити»
Режисер: Мачєй Пєпшица / 2013 / 107 хв.

«Хочеться жити» – це фільм, що базується на правдивих подіях. Це історія Матеуша, хворого з ДЦП, який у ранньому дитинстві був визнаний лікарями «рослиною» і дебілом, з яким ніколи не буде контакту. Через 25 років з’ясувалося, що він цілком нормальна та інтелігентна людина. Фільм – хроніка життя героя.

23.04.2015 – «Невловиме»
Режисер: Яцек Борцух / 2013 / 90 хв.

«Невловиме» – це наповнена емоціями історія кохання Міхала (Якуб Ґєршал) і Каріни (Маґдалена Берус), пари польських студентів, які знайомляться й закохуються один в одного, працюючи в сонячній Іспанії. Безтурботний літній роман переривається драматичною подією, що назавжди змінить життя героїв.

24.04.2015 – «Громадянин»
Режисер: Єжи Штур / 2014 / 108 хв.

У своїй новій комедії Єжи Штур висміює всіх і вся, не жаліючи при цьому навіть себе. Це його найсмішніша роль із часів «Сексмісії». Так само, як і попередня культова комедія, «Громадянин» показує, що незалежно від системи, в якій знаходяться поляки, вони завжди сміються над своїми вадами та всілякими «-ізмами».

25.04.2015 – «Боги»
Режисер: Лукаш Палковський / 2014 / 112 хв.

Незвичайна історія про бунтівника, який кинув виклик природі, владі та власним можливостям. Це фільм про першу вдалу польську пересадку серця, здійснену професором Реліґою в місті Забже. Драматизм невдалих операцій, битва за кожен удар серця, великі амбіції й болісні поразки, самотність генія, який повстав проти своїх наставників і розпочав революцію в польській медицині. Яку ціну він заплатив за свій успіх?

26.04.2015 – «Варшавське повстання»
Автор ідеї – Ян Комаса, сценарій – Ян Олдаковський, Пьотр Слівовський, Йоанна Павлюшкевич, діалоги – Йоанна Павлюшкевич, Міхал Суфін / 2013 / 85 хв.

«Варшавське повстання» – це перший у світі художній фільм, повністю змонтований із документальних матеріалів, що розповідає про зазначену історичну подію очима двох молодих репортерів, що є свідками повстанських битв. У фільмі використано автентичну кінохроніку 1944 р. Використовуючи сучасні технології колоризації й реконструкції аудіовізуальних матеріалів, а також запросивши до співпраці гроно знаменитих майстрів, автори реалізували проект, що не має світових відповідників.
0

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter