Три з чотирьох: волинянка підірвала «Голос країни»

11 Березня 2015
Катя Рибак, 18-річна дівчина із Нововолинська, змусила сперечатися за себе зіркових ведучих шоу «Голос країни».

Волинянка повернула до себе трьох із чотирьох журі.

Катя Рибак розповіла, що виступала на такій великій сцені вперше. «Виступити на «Голосі країни» хотіла ще минулого року, але почався Майдан. І для мене це було так: «Як я тут? А люди там стоять, висловлюють свою думку. Я теж маю!» Після цих подій я змінила ставлення до життя, розпочала допомагати людям», ‒ каже дівчина.

«Я зможу, я впевнена. Просто після цих всіх подій я стала дійсно сильнішою», ‒ говорить Катя впевнено перед виступом.

Катя Рибак виконувала ліричну пісню Олени Ваєнги «Сніг». Першим до дівчини повернувся Олександр Пономарьов, за ним ‒ Потап, а на останніх нотах ‒ Тіна Кароль. Байдужим до голосу волинянки лишився лише Славко Вакарчук.

Після цього зірки навперебій почали змагатися за прихильність Каті: Пономарьов наголошував на тому, що її профіль ‒ лірика, тому він найкраще зможе її навчити, Потап вихваляв свої продюсерські здібності, а Тіна Кароль «давила» на жіночу солідарність.

Натомість дівчина обрала Потапа. «Навдивовижу тонко вона передавала ноти. Я навіть не міг уявити, що цій дівчинці 18 років. Вона побачила, що я хочу з нею працювати, по-справжньому, і вона про це не пошкодує», ‒ прокоментував вибір співачки член журі.

Сама Катя не змогла пояснити, чому обрала саме Потапа, адже пере тим мріяла працювати з Тіною Кароль.0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter