«Тартак» відсвяткував 18-річчя тригодинним виступом у Луцьку

01 Березня 2015
Любиш їх усі ці 18 років, із задоволенням ставиш на радіо, переглядаєш нові відео, теревениш ненаситно щоразу в ефірі і обіймаєшся наживо аж до хрускоту ребер. А тут ще й зустрічаєш весну разом із ними.
Це «Тартак». Це любов. Любов, яка досягла 18-річчя.


Три години божевільних танців – 15 нових ще навіть не записаних композицій, 18 пісень перевірених роками, вухами і серцями (які, до слова, саме прихильники гурту і вибирали для туру, віддаючи свій голос в мережі) і 4 хіти на біс. Так довго як Тартак не виступає практично ніхто з українських музикантів.

«Вдома виступати завжди важче – куди не поглянь, скрізь знайомі очі», - Сашко Положинський.

Стартували хлопці цього вечора у луцькому «Карабас Барабасі» з нових пісень, робота над записом яких активно триває вже кілька місяців. І якщо на нові пісні «Тартака» публіка реагувала трішки мляво, через те, що чула їх чи не вперше, то вже із початком «хітової» частини виступу зірвалися зі своїх місць абсолютно усі. Старших за віком прихильників гурту змусила підняти свої п’яті точки записана із дуетом «Світязь» відома усім «Ні, я не ту кохав».

«Ось тут поруч в будинку Культури на студії «Олекса» записували її колись» - згадав зі сцени Сашко Положинський.

Як і зазвичай, у Луцьку разом із Сашком Положинським на сцені впродовж виступу з’являлися добрі друзі «Тартака», яка спільно виконували кілька пісень, як от Сергій Мартинюк з гурту «Фіолет» («Не кажучи нікому»), Діана Попова, яка заради виступу приїхала з Польщі («Понад хмарами» та «Ти подумай») і ведучий усіх найкращих фестивалів України Мяч з гурту «Ворст» («Це ваше свято» і «Атомна Помпа»).

Ірина Качан, журналіст видання "Хроніки Любарта":

"Дуже тішилася, спостерігаючи за людьми, які гоцали під нові й старі пісні "Тартака". Це, мабуть, така вища міра любові до рідного гурту - найперше радіти за те, що їхня музика дає драйв, енергію, емоцію шанувальникам, а надто - коли вони усі такі різні. Та що там, й сама не всиділа. То все суцільні божевільні танці!"

Того вечора в залі були й інші відомі лучани (і не дуже лучани :) ) – друг гурту Сергій Ткачук (радіо «Луцьк»), Інна Кириченко (гурт «Double Voice»), Антон Скорняков (брав участь разом із Сашком Положинським у шоу «Битва Українських Міст»), Олексій Веремійчик (Начальник відділу у справах сім'ї та молоді Луцької міської ради), Олександр Кашевський (танцювальна Клуб-студія «СК-ДЕНС»), Марія Чеба (київський гурт «Marija Cheba», який того ж вечора теж виступав в Луцьку).

Інна Кириченко (джаз-бенд "Double Voice"):

«Якщо хтось ще вагається йти, чи не йти – обов’язково йдіть на виступ «Тартака» у своєму місті, інакше, направду, шкодуватимете. Буря позитивних емоцій, енергетики та драйву!»
«Тартак» не може бути награним чи нещирим – вони віддаються стовідсотково, але й у відповідь отримують відверту та пристрасну любов слухача, найсвітліші очі на концертах та шалений відрив під сценою.

М'яч, ведучий фестивалів, радіоDJ:

«Це був мій третій цьогорічний концерт, приурочений повноліттю Тартаків. Сьогодні у Рівному буде вже 4 поспіль їх виступ, який я відвідаю. Ще кілька і знатиму усі пісні нового альбому напам'ять. «Тартак» - це гурт, формація,сім'я, бренд, який вже 18 років вгризається у махровий шоу-біз та розпилює стереотипи, щодо формату. Драйвово, фірмово та стильно - це концерт Тартаків».Не минуло і без традиційного та улюбленого Сашкового стейдждайвінгу – і сам стрибав зі сцени у натовп і дівчат запрошував.
Хлопців до стрибків не кликали, тож вони відривалися під сценою у слемі, влаштовуючи подекуди справжнісінькі «Божевільні танці».

Сергій Мартинюк, гурт «Фіолет»:

"Музика визначальних років мого життя. Така ніколи не перестає бути актуальною, попри все. Поспівав разом з Сашком, покричав в залі, зустрів хороших друзів, нагоцався і навіть послемився мінімально. Це все Тартак".


Я неймовірно тішуся, коли українські гурти збирають повні зали, коли люди щиро і віддано відриваються, коли українці підтримують якісне! українське, тим самим заряджаючись і надихаючись.
Дякуємо, рідний Тартак, за 18 років якості!

П.С. І, до речі, мені одній здається, що Положинський знайшов і вживає еліксир молодості?

Текст: Вікторія ЖУКОВСЬКА
Фото: Влад КАРДАШ
0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter