«Свобода – найвища цінність»: у «Стоп-кадрі» відкрили виставку молодого митця. ФОТО

03 Жовтня 2019

В арт-кафе «Стоп-кадр», що в РЦ «Анденалін Сіті», 2 жовтня відбулося відкриття персональної виставки Миколи Ампілогова «New Way» в рамках проекту «Крок на шляху мистецтва».

Микола Ампілогов – 27-річний художник з Кривого Рогу – займається творчістю близько шести років. Нещодавно лучани мали можливість познайомитися з яскравими абстракціями митця в арт-просторі «Коридор», після чого мистецьке надбання Миколи продовжило «подорожувати» Луцьком.

«Абстракція – це спроба намалювати те, чого не існує, це спроба вирушити у напрямку абсолютно невідомого, нового і небуденного, – каже митець. – Кожна сесія малювання є вправою для досягнення стану творчості, творчість – є свобода, а свобода – найвища цінність».

Хоча Микола Апілогов не має відповідної освіти, з образотворчим мистецтвом він знайомий ще змалку, адже нерідко спостерігав за тим, як малює мати.

Криворіжець розповідає, що раніше малював здебільшого графіку – смислові, сюрреалістичні твори. Але потім, в силу певних творчих переусвідомлень, прийшов до абстракції, яка у повній мірі була представлена на виставці у «Стоп-кадрі». «Саме тому експозиція і називається "New way" – це новий шлях, який виник у моїй творчості», – пояснює художник.

Під час презентації мистецтвознавиця Зоя Навроцька зазначила, що у «Стоп-кадрі» продовжується виставковий простір Музею Корсаків і саме тут втілюються його лабораторні, дослідницькі цілі.

«Вже кілька років ми займаємося тим, що ведемо науково-дослідницьку роботу для пошуку нових імен в українському мистецтві. Ми хочемо, щоб про ваші творчі пошуки дізналося більше людей, адже це сприяє розвитку молодої української генерації митців», – звернулася до автора картин керуюча партнерка МСУМКу Леся Корсак.

Після офіційної частини презентації гості, організатори та автор виставки продовжили спілкування за келихами шампанського.

0

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter