Спортивні тачки, літак і піротехніка: у Луцьку зняли круте відео у стилі «Форсаж»

11 Березня 2019

Фото: Олександр ХАРЛАНОВ

У Луцьку зняли масштабну і дорогу відеорекламу автосалону – з розкішними автівками, піротехнікою, зйомкою з літака і дівчатами модельної зовнішності.

Про те, як відбувалися екстремальні зйомки, «Таблоїду Волині» розповів режисер кліпу Олександр Стеренчук.

«Це була одна з найекстримальніших зйомок в моєму житті! Коли я підготував сценарій, то масштаб був менший: зйомки передбачали лише перегони на аеродромі між авто. Але в останній момент ми з оператором-постановником Олександром Солов'єм прийняли рішення вигнати літак з ангару і зробити перегони не тільки на землі, а й у небі. Атмосферою зйомки ми спеціально обирали туман, мряку і ніч. Тому пілоту Миколі Ступаку було важкувато. Але він справився на всі сто, як і вся знімальна група. Бо всі були на своєму місці, і я був з гучнрмовцем, а це суттєво полегшувало роботу.

Із впевнністю можу сказати, що такого масштабу зйомки у Луцьку ще не було. Принаймі, я не пригадую, щоб хтось задіював на таку суму реквізит (від дорогих авто до авіації та піротехніки).

До речі! Ми так і не отримали офіційної подяки від міської ради Луцька – бо ми вперше з 1996 року освітили Луцький аеропорт», – зазначив Олександр.

І ось – результат злагодженої роботи команди:

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: БОРОДАТИЙ КОМАНЧ І ХАСКІ В РОЛІ ВОВКА: ЕКЗОТИЧНА ФОТОСЕСІЯ ЛУЧАНИНА

***
Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Таблоїд Волині» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа). Щодо використання матеріалу пишіть на редакційну електронну адресу [email protected]

4

Читати ще

Коментарі

Игорь

Абсолютно непонятно о чём видео. В чем суть и какова цель. Сценарий? В каком месте??!

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter