Готуйся до трилера: 12 серпня вийшов серіал «Чужий: Земля» – хорор-пригоди на Землі від шоураннера «Фарґо».
Нарешті відбулась довгоочікувана прем’єра: 12 серпня 2025 року стартував перший серіал у всесвіті «Чужого» – «Чужий: Земля», приквел культової франшизи Рідлі Скотта, дія якого розгортається на нашій планеті за два роки до подій оригінального «Чужого»
Шоураннер серіалу – Ной Хоулі, творець серіалів «Фарґо» та «Легіон», а виконавчим продюсером виступив сам Рідлі Скотт.
Головні ролі виконали Сідні Чендлер (як Венді, гібрид людини й синтетика), Тімоті Оліфант, Алекс Лоутер, Ессі Девіс, Дейвід Рісдал та інші
Сюжет
Дія розгортається у 2120 році, коли космічний корабель корпорації Weyland-Yutani, USCSS Maginot, зазнає аварійної посадки на Землі. Команда, серед якої – Венді, постає лицем до лиця з інопланетною біологічною загрозою – ксеноморфами.
Фантастичне та політичне тло серіалу додають драматичного відтінку: Землею керують п'ять технологічних корпорацій, які борються за контроль над новою формою життя – гібридами, створеними для досягнення безсмертя.
Серіал складається з 8 епізодів, які виходитимуть раз на тиждень (два перших – 12 серпня) на платформах FX та Hulu (а також доступні на Disney+ для міжнародної аудиторії).
Ще до показу проект викликав справжній захват критиків – рейтинг Rotten Tomatoes сягає 90%, а IMDb оцінює шоу на 8.9 з 10. Це зробило стрічку однією із найочікуваніших прем'єр літа.