Секс, сварки та поцілунки: чим вражав лучан столичний театр. ФОТО 

13 Листопада 2019

Текст і фото: Анна ПАНЧЕНКО

Стосунки між людьми – складна тема, яка викликає чимало дискусій. Подивитися в очі правді, згадати себе, насміятись та поспівчувати – все це можна було зробити на вчорашній виставі.

У вівторок, 12 листопада, у РЦ «Промінь» виступив відомий столичний театр імпровізації «Чорний квадрат» з гостро-сексуальною комедією «Предварительные ласки».

Театрали справді імпрозували – вони повинні були використати п'ять фраз, які обрав для них зал.


Дійство починається у маленької кімнатці, в якій знаходиться стіл, стільчик та ліжко. Четверо акторів обіграли дві нестандартні ситуації.

Перша дія: п'яненька жінка опиняється у квартирі холостяка. Пані, м'яко кажучи, не вражена – квартира не виправдала її очікувань. Та невдовзі вони починають розмову, фліртують та відверто заграють один з одним. Кожен з героїв розповідає історію свого життя. Після недовгих дискусій вони вирішили зайнятись коханням.


Друга дія: ситуація після вечірки з нагоди випускного. Шкілький розбишака та «всезнайка» зустрічаються у затишній кімнаті. Вони розмовляють про шкільні роки, розповідають про перший сексуальний досвід. Невдовзі у пари трапляється перший поцілунок, а згодом – перший секс.«Фішка» вистави – незавершеність: глядач може лише пофантазувати про те, як розвиватимуться події далі.

***
Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Таблоїд Волині» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа). Щодо використання матеріалу пишіть на редакційну електронну адресу [email protected]

1

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter