Показали космічні краєвиди біля озера Світязь. ФОТО

12 Жовтня 2020

IT-спеціалістка зі Львова Анна Кравченко показала світлини зі своєї осінньої мандрівки до волинського озера Світязь.

У своєму інстаблозі вона написала про усі деталі такого відпочинку та локації, які вражають. Так, на світлинах, крім самого озера у стилі олійного живопису, ще й космічні вигляди із радіотелескопа «Уран-3».

«Я поціновувач природних локацій, та не буду приховувати — урбаністичний туризм викликає в мене масу естетичного і дослідницького задоволення. Ви тільки погляньте на цю симетрію. Та як атмосферно виглядає ця конструкція посеред похмурого неба та зелених мохів. А якщо я скажу, що цей об'єкт чинний, та ще й розташований практично на самому березі озера Світязь?

Це радіотелескоп "Уран-3". Він надає можливість розвинути експериментальні дослідження атмосферно-іоносферних зв'язків, які виникають в нижніх шарах атмосфери, невіддільною частиною яких є акустичні обурення — землетруси, виверження вулканів, запуски ракет, потужні вибухи. Ці дослідження є складовою частиною державної академічної наукової програми "Уран", націленої на розв'язання фундаментальних проблем космічної радіофізики в декаметровому діапазоні. Також за допомогою даного радіотелескопу ведуться радіометричні та оптичні спостереження за сонячною активністю», – написала авторка фото.

1

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter