PLAYLIST: 5 пісень від засновника Iron City

22 Жовтня 2015
Засновник луцького бренду IRON CITY, брейк-дансер Андрій Слайковський поділився з Таблоїдом Волині треками, які надихають його на танці та створення нових моделей одягу.

І так перший трек, якій мене надихнув взагалі на зайняття брейкінгом це Run DMC - It's Like That


Це класика, і він завжди заставляє моє тіло качатись.

2. Eric B. Rakim - Follow The Leader. Дуже крутий трек завжди мені дає енергію і нагадує про найкращі часи брейкінгу - це 2000-2002 роки! Часи, коли не було Інтернету і люди їздили за сотні і тисячі кілометрів, щоб познайомитись, обмінятись досвідом і надихнутись один одного чи то стилем танцю, життя, стилем мислення :))3. Dj Muggs - Mask and the assassin! Під нього був зроблений трейлер нашої команди Iron City, який по суті подобається всім учасникам команди. Ми всі дуже різні, і це велика рідкість вгодити 8 чоловікам з 8-ми, і це мені завжди нагадує 2005-2007 роки, коли ми всі були в Луцьку і вигравали багато змагань :)

4 . Method man - Judgement Day! Це трек мого улюбленого американського репера, і також під нього робили шоу на дні народженні американська команда Skill Methodz на свої 15 років (якій вже наразі 20-років, since 1995). Стиль і життєвий шлях якій мені дуже імпонує.

5. Aloe Blacc - I Need a Dollar. Тут цікава історія, як я зробив свою першу колекцію одягу в 2012 році - і це пішло по Інтернету. Я мав розмову з Луцькім DJ Subside, він в мене спитав: ти що серіалів передивився?) я спитав в нього: ти про що? Він каже: ти не бачив серіал how make it in America? Я кажу ні, він сказав то глянь обов'язково. Так от це sound track до цього серіалу, який про двох хлопців, які починають свій бренд і виробництво. У складному світі це рулить бабло і звичайним біднярам дуже важко пробитись, і цей шлях прохожу й я весь цей час, тому цей серіал мене ще більше надихнув і дав мені ще більше сил і натхнення не дивлячись на труднощі і поразки треба завжди йти до своєї мети.

Всім раджу передивитися цей серіал. Можливо, з його переглядом в нас з'явиться ще більше якісного одягу і хороших брендів, і люди почнуть цінувати роботу людей, які роблять справді іновацію і стиль, якість!

І колись пропаде цей переоцінений ширпотреп на наших ринках і магазинах.
0

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter